Tipy

10 umelých rastlín, ktoré vytvárajú ilúzie

10 umelých rastlín, ktoré vytvárajú ilúzie

Nemáte zelený palec? má riešenie: umelé rastliny, ktoré sú pravdivejšie ako život a ktoré vám zafarbia váš interiér v mihnutia oka a nevyžadujú údržbu. Iba dobré body, ktoré vás presvedčia aj o dekorácii.

Prečo si vyberať umelé rastliny?

Výhody umelých rastlín sú mnohé a budete mať úžitok bez ohľadu na to, či máte zelený palec alebo nie. Kto hovorí, že umelá rastlina tiež tvrdí, že sa nevykonáva žiadna údržba, okrem odstraňovania malého množstva prachu. Znamená to teda veľmi praktické nastavenie zelene: netreba voda, a teda ani objemné príslušenstvo, nie je potrebné meniť rastlinu podľa svetla, žiadne listy alebo zemina padajúce na zem a najmä krásne, zdravé a rovnomerne kvitnúce rastliny po celý rok. Ideš na dovolenku? Váš sused bude tiež šťastný, že sa nebudete musieť starať o svoje rastliny počas vašej neprítomnosti, takže je ideálnym riešením pre tých, ktorí veľa cestujú.

Ktoré umelé rastliny si vybrať?

Značky neustále zlepšujú kvalitu umelých rastlín tak, aby boli úplne iluzívne a opustili svoj staromódny imidž. Dnes majú všetky krásne rastliny svoj umelý ekvivalent a budete sa rozmaznávať výberom podľa svojho vkusu. Nájdete tu malé zelené rastliny, ktoré sa dajú položiť na stôl, ale aj skutočné kríky, ktoré budú obliekať roh vášho interiéru ako skutočná rastlina. Ak máte radi kvitnúce rastliny, nájdete tiež to, čo hľadáte, s nádhernými ružami, pivonkami a dokonca aj orchideami. Niečo, čo dodá vášmu interiéru farebný nádych v mihnutia oka.

1. Bambusová umelá rastlina, 69,90 EUR v Alinéa / 2. Umelá palma v kvetináči, 34,99 EUR v AC-deco / 3. Mini umelá rastlina v kvetináči, 2,19 EUR v Alinéa / 4. Plante Fejka, 6 , 50 EUR na Ikea / 5. Sukulentný umelý sukulent, 5,37 EUR na La Redoute / 6. Umelé pivonky, 22,50 EUR na AC-deco / 7. 3 umelé rastliny v kvetináčoch + kovová podpora, 17,99 EUR v Maisons du monde / 8. Phalaenopsis v bielom hrnci, 9,50 EUR v Truffaut / 9. Umelý závod v Garrigue hrnci, 12,90 EUR v Delamaison / 10. Tráva v kvetináči Floreo, 28 EUR v lokalite Habitat