Tipy

Magnetická doska za hodinu

Magnetická doska za hodinu

Zariadenie

4 štvorcové alebo obdĺžnikové kovové kocky na domácnosť Výrobok pre domácnosť na čistenie okien 1 čistá handrička 1 punč Staré noviny 1 striekanie striebornej farby 8 skrutky so zápustnou hlavou a ich matice (3 x 15 mm) Stredný kovový drôt

Realizácie

10 '- Príprava škatúľ Odstráňte všetky štítky z veka štyroch škatúľ na sušienky. Každý z nich dôkladne vyčistite domácim výrobkom určeným na údržbu okien a čistou handrou.

15 '- Realizácia perforácií

Pozorne sledujte schému a potom na dvoch stranách každej škatule vyvŕtajte dierovačom štyri otvory s priemerom 5 milimetrov a vzdialené 5 centimetrov od rohov, aby ste prešli skrutkami. Vyvŕtajte tiež šesť otvorov určených na zavesenie a vedenie drôtu na dvoch krytoch (pozri obrázok).

Pre dobré umiestnenie modulov si pred vŕtaním poznačte na ich chrbty písmeno (A, B, C, D).

15 '- Aplikácia striekaním farby

Umiestnite štyri obaly na noviny, vonku za bezvetria. Na viečka vrátane okrajov naneste striebornú farbu. Pred manipuláciou počkajte na úplné vysušenie.

20 '- Zhromaždenie

Položte svoju prácu hore nohami na mäkký povrch, napríklad na rúno alebo froté uterák. Pripevnite skrutky a matice. Šesť otvorov určených na tento účel preveďte kovovým drôtom.

Rada

Zväčšením počtu panelov môžete urobiť väčší obraz. Každý modul môžete maľovať aj rôznymi farbami. 20 Kovové a drôtené predmety © éditions Flammarion, 2004