+
Užitočný

Rozprávka Maraboutée oslavuje 20 rokov dekorácie

Rozprávka Maraboutée oslavuje 20 rokov dekorácie

20 rokov od Rozprávková Maraboutée vzrušuje módny svet. Na oslavu domu predstavuje jeho zbierka dekorácií úplne ručne vyrábaná v dielňach Établisienne .

Rozprávka: hľadanie autentického

Textilný dom, ktorý vytvoril Jean-Pierre Braillard v roku 1996, ukazuje týmto odkazom na remeselnícke know-how, ručné a prírodné materiály. Je potrebné povedať, že v každom butiku (alebo „bytovom dome“) značky sú starostlivo vybrané kusy nábytku, kusy nábytku s intímnou históriou. Láska k ozdobe, k samotnému objektu, ktorý sa odráža v každom diele vyvinutom v tejto výročnej línii. Návrat k zdrojom, hľadanie autentického a dokonalého ozveny politiky La Fée Maraboutée, ktorá má zákazníkom ponúkať odevy vyrobené v Európe na 95%.

L'Établisienne zrealizuje vaše dekoratívne priania

L'Établisienne je laboratórium venované tvorbe, ktoré spája všetky nepredstaviteľné ingrediencie, aby ste sami vytvorili alebo renovovali objekty. Domový workshop v centre Paríža, ktorý sa prezentuje ako sídlo remeselníkov všetkých pruhov, profesionálov a amatérov. Kurzy, stáže, školenia ... L'Établisienne je mnohostranný priestor určený na výrobu a recykláciu (konsignačný sklad je plný pokladov), bohatý na riad a materiály.

La Fée Maraboutée x L'Établisienne

Dva domy, ktoré sú poháňané rovnakou láskou k výrobkom a remeselnému spracovaniu, tak ponúkajú tón prírodných dekoratívnych predmetov v tóne: oválne ratanové zrkadlo (79 eur), veľký tkaný kôš (45 eur), sieťotlačené drevené karty (od 15 do 35 EUR) ... Dosť na to, aby ste si podľa vášho vkusu mohli obliecť svoj vchod, svoju spálňu alebo dokonca svoju obývaciu izbu.

V e-shope nájdete výročnú zbierku 20 rokov Fairy Maraboutée.