+
Užitočný

Prispôsobte svoju vonkajšiu dekoráciu tým, že necháte svoju kreativitu hovoriť!

Prispôsobte svoju vonkajšiu dekoráciu tým, že necháte svoju kreativitu hovoriť!

Novinka so starým je trendom v dekorácii! Odvážte sa začať vyrábať objekty, ktoré vyzerajú ako vy a ktoré vášmu exteriéru dodajú skutočnú osobnosť.

Zmeňte markízu!

Málokto o tom premýšľa a napriek tomu je oveľa lacnejšie zmeniť štruktúru markízy ako zmeniť celú štruktúru. Vložte peniaze do svojej prasiatkovej banky vykonaním tejto operácie sami, čo je skutočne veľmi jednoduché. Či už je vaša markíza opotrebovaná alebo poškodená, budete radi, keď zistíte, že nájde druhú mladosť vďaka aktuálnejšej tkanine. Zahrajte si na vzoroch alebo šumivých farbách, aby ste rozjasnili záhradu alebo terasu. Vyberte si svoje plátno a správne zmerajte staré, aby ste nemali nepríjemné prekvapenia (výška a šírka). Nezabudnite tiež na jahňacinu, ak bola originálna. Iba nevyhnutné: byť dva na zníženie podpory plátna, ale tiež na vykonanie meraní. Potom odstráňte bočné uzávery. Ak tkaninu držia skrutky, odstráňte ich a uvoľnite látku. Tkanina je často držaná na mieste pomocou tyče, ktorú je možné vytiahnuť. Pred opätovným zložením zostavy vo zvislej polohe zabalte novú látku na tyč. Markíza je opäť príjemná pre oko a už nemá známky času. Nájdete látky vo veľmi rozmanitých štýloch, ktoré uspokoja želania každého.

Vychutnajte si opaľovanie© Ohhio Uložili ste ich do chaty na spodku záhrady, pretože starli alebo boli príliš starí. A predsa, vaše opaľovanie môže znovu získať mladosť a sviežosť! V žiadnom momente im nedáte moderný vzhľad a môžete ich hrdo vystaviť. Odstráňte plátno jeho orezaním. Urobte si čas na brúsenie dreva a naneste vhodný náter na exteriérový nábytok alebo ho jednoducho vyživujte, aby bol odolnejší. Vyberte si pevné a robustné plátno, ktoré odolá UV žiareniu a nepriaznivému počasiu, aby ste si nemuseli robiť starosti s opaľovaním stráveným deň vonku. Bavte sa s farebnými textíliami a súčasnými vzormi. Grafický dizajn dodá vašej vonkajšej dekorácii eleganciu.

Zbierajte palety

Je to trend tejto chvíle! Palety nestoja absolútne nič, pretože môžete požiadať spoločnosti vo vašom okolí, aby vám ich dali. Vyberte odolné palety, ktoré budete brúsiť, aby ste odstránili všetky triesky, ktoré by sa mohli zraniť. Pohodlný a jednoduchý záhradný nábytok Bez problémov s paletami a napriek tomu budete radi vytvárať záhradný nábytok pomocou niekoľkých úderov kladivom. Ty tomu neveríš? Nájdite na internete výučbu, z ktorej si môžete postupne vysvetliť príklady úspechov. Strihajte, zostavujte a vyrábajte záhradný nábytok ako žiadny iný. Na drevo môžete aplikovať ošetrovací lak, aby pri prvom daždi nehnilo. Prispôsobte si svoju dekoráciu výberom maľby, ktorá sa vám páči. Pre väčšie pohodlie si môžete vytvoriť vankúše podľa veľkosti vášho záhradného nábytku. Ľahko sa vyrobí, stačí si vybrať pohodlnú penu a šiť kúsky látky, aby vankúše dokonale sedeli na vašej pohovke alebo kresle.

Ideálna zelená stena

Máte radi zelené rastliny a chcete zelenšiu vonkajšiu dekoráciu? Vyberte si paletu, ktorú pripravíte rovnakým spôsobom ako záhradný nábytok. Brúsenie, natieranie a ochrana proti plesniam. Potom vyberte stenu, v ktorej bude umiestnená vaša mini-záhrada. Vyvŕtajte podperu a stenu. Paletu pevne pripevnite na stenu a potom vytvorte malé miesta, do ktorých môžete vložiť kvetináče alebo plantáže.

Rastlinná náplasť

Nemáš dušu veľkého záhradníka, ale rád hádžeš zem a pozeráš, ako ti rastú rastliny? Takže pripravte zeleninovú náplast s palietami! Výhodou zeleninovej náplasti je to, že rastliny potrebujú menej zalievania a len ťažko musíte burinu. Aj tu nájdete na webe veľa plánov a návodov, ktoré vám pomôžu pri príprave vlastnej zeleninovej náplasti. Vyberte si rastliny, ktoré sa ľahko udržiavajú, a spárujte ich s kvetmi pre fantastickú miniatúru zeleniny.

Aký záujem robiť sami?

Ak to urobíte sami, budete hrdí na vytvorenie objektu, ktorý vyzerá ako to, čo skutočne chcete. Objekty majú viac duše, keď ich vytvárate na svoj obrázok, skôr ako ich kúpite v obchode.

  • Ušetrite peniaze! Vyhnite sa vkladaniu peňazí do nových položiek, zatiaľ čo veci, ktoré máte doma, sú stále pevné. Niektorí ľudia ľahko zahodia veci, z ktorých sú unavení. Tento spôsob práce je tiež zdrojom zbytočných výdavkov.
  • Nákup nových predmetov vedie k nadmernej spotrebe výrobkov a aberantnému odpadu. Ak to urobíte sami, zaväzujete sa k udržateľnejšiemu a ekologickejšiemu prístupu. Blahoželáme vám k vášmu ekologickému duchu a tiež prenášate silné hodnoty ľuďom okolo vás a vašim deťom.
  • Je tiež zábavné oživiť objekty! Predstavte si malé dielne, ktoré sa zaoberajú vašimi deťmi, a nechajte ich vytvárať objekty podľa vlastného vkusu. A robiť sám si tiež dáva čas, počúvaš svoje túžby a nechávaš svoju fantáziu voľne šíriť. Nebojte sa začať, pretože nemáte čo stratiť!

Pozerajte predmety svojho každodenného života inak! Staňte sa vynaliezavejšími a začnite s modernizáciou vášho interiéru. Čoskoro vás požiadame o tipy a rady, ako dať objektom nový život!