Tipy

Usporiadajte svoje skrine v okamihu

Usporiadajte svoje skrine v okamihu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Usporiadajte, kategorizujte, organizujte ... Naše tipy na lepšie upratovanie vášho šatníka a už viac nemusíte strácať čas hľadaním vecí.

Vývojová súprava: stavte na super praktické!

Logicky sa rozhodnite pre súpravu rozloženia skriniek: praktickú, modulárnu, prispôsobiteľnú ... Víťazné trio začnite dobre. Rovnako ako súprava Mao - pozostávajúca zo stĺpca so zásuvkou, odkladacích skriniek a závesnej lišty - máte teraz aj základy. Táto zostava usporiadania skutočne predstavuje možnosť zároveň praktickú a elegantnú v prípade 100% francúzskej výroby z dubového duba. Vyberte si identické vešiaky na štandardizáciu všetkého, dajte svetlo, aby ste našli všetko v mžiku oka, povesili pekné zrkadlo a ... voila!

Zoradiť, roztriediť ... skrátka, zorganizovať svoj šatník!

Pokiaľ ide o skladovanie, niekoľko jednoduchých pravidiel vám umožní žiť v dokonalej harmónii. Najprv sa zbavte vecí, ktoré ste nikdy nedali: dajte, predávajte, vymieňajte si, obchodujte vo svojom voľnom čase! Pokiaľ ide o ostatné, existuje niekoľko spôsobov, ako klasifikovať svoje oblečenie: - podľa kategórie: tričká spolu, rovnaké pre nohavice, šaty, atď. ; - podľa farby: hrajte na 50 odtieňoch farieb! Povedz áno veselosti; - podľa typu: na prácu, na šport, na bežné relaxačné chvíle; - podľa sezóny: vysávaním alebo zakrytím oblečenia, ktoré nebudete používať na šetrenie miesta! Majte to, čo najviac používate, po ruke. Položte okná hore a dole! Nezabudnite na kľúčové slovo šatne: uľahčte si život. Prijmite tiež štýl ukladania, ktorý vám vyhovuje!

Uchovávajte inteligentne

Nezabudnite, že na usporiadanie oblečenia je k dispozícii aj celý rad praktických doplnkov. Myslite na koľajnice na šaty, kravaty alebo posuvné stojany na topánky a poličky. Zaveste si šatky na špeciálny stojan, vložte si vrecká do seba, zložte si ponožky na polovicu do krabičiek na obuv (známa metóda KonMari) Nainštalujte oddeľovače na police, zásuvky, skrinky a odkladacie boxy. … Ak to nie je prelamované, prečo nevyfotiť obsah a nalepiť ho do každej škatule? A pre trochu extra duše, neváhajte zavesiť na svoje skrine fotografie, ktoré sa vám páčia, pozitívne frázy, pohľadnice ... Je to trochu sústredenie vašej osobnosti, odhalte to!

Náš výber z nakupovania

 Komentáre:

 1. Bell

  Ospravedlňujem sa, ale podľa môjho názoru sa dopustíte chyby. Poďme o tom diskutovať.

 2. Gardagal

  Plne zdieľam váš názor. I think it is a good idea.

 3. Emmanual

  In my opinion you are mistaken. Môžem to dokázať. Napíšte mi v PM, budeme komunikovať.

 4. Wryhta

  absolútne s tebou súhlasím. Myslím, že je to veľmi skvelý nápad. úplne s tebou súhlasím.

 5. Ewald

  Dobre, ďakujem veľmi pekne za pomoc v tejto veci.

 6. Andor

  Aká potrebná fráza... Skvelý, geniálny nápadNapíšte správu