Informácie

Moderná kúpeľňa s rozpočtom

Moderná kúpeľňa s rozpočtomObjavte náš výber moderného kúpeľňového nábytku, praktického a za znížené ceny, vhodný do malých priestorov a malých rozpočtov!Stavte na produkty za nízke ceny

Ak chcete vybaviť svoju kúpeľňu bez porušenia banky, vyberte si lacné výrobky, ktoré ponúkajú veľmi dobrú hodnotu za peniaze. Vďaka svojmu diskrétnemu a nadčasovému vzhľadu dokážu mladistvý pohľad za nízku cenu! Rad EKO, pripravený na inštaláciu, je ideálny pre zariadiť malé priestory ako študentské štúdiá. Stĺpik v kúpeľni je mimoriadne praktický s krásnym úložným priestorom a ľahko si nájde svoje miesto vedľa márnivej jednotky. Kompletnejšia rada RIGATO vám umožní meniť vaše potešenie. Krásny dvojitý stĺp so zrkadlom sa rýchlo stane nevyhnutným vďaka veľkému úložnému priestoru za nízke ceny. Bez toho, aby ste zabudli na úložný stĺp na nohách, ktorý je špeciálne navrhnutý na šetrenie miesta, ktorý sa umiestni nad WC alebo práčku, aby sa dosiahol optimálny priestor. Čo inteligentne ukladá vašu kúpeľňovú bielizeň a vaše kozmetické doplnky!

Zobuďte svoju kúpeľňu

Ak chcete zariadiť kúpeľňu svojich snov, stačí prebudiť nábytok niekoľkými dotykmi farby a niekoľkými plánovacími tipmi.

Môžete si napríklad zvoliť mierne honosnú farbu stien vašej kúpeľne, ku ktorej si prispôsobíte rôzne doplnky (uteráky, sprchové závesy, odpadkové koše, mydlo na mydlo ...). Môžete si tiež zahrať špecifickú atmosféru so svetlami: nástenné svietniky s prelamovanými vzormi, ktoré pripomínajú stredomorskú, ratanovú lampu pre prirodzenú stránku. Ak chcete svojej kúpeľni dodať modernejší vzhľad, zvážte aj nahradenie umývadla umývadlom. Skrinka RIGATO je napríklad kompatibilná s umývadlami na doske podľa vášho výberu (predáva sa osobitne). Za pár desiatok eur je možné sa pobaviť! Nízky rozpočet neznamená smutný a monotónny dekor. Naopak, s trochou fantázie to dokážeme ľahko prerobiť kúpeľňu !

Náš výber z nakupovania