Ostatné

3 základné príslušenstvo pre upratovanú šatník

3 základné príslušenstvo pre upratovanú šatníkPodpora opasku, šatka, oddeľovač oblečenia ... Inteligentné a dôležité doplnky pre lepšie usporiadané a upratané šatníky.

Podpera pásu, aby ste ich nestratili

Opasky, ktoré hrajú na schovku a hľadajú 5 minút pred odchodom z domu, sú iba vzdialenou spomienkou. A z dobrého dôvodu, viditeľne zavesený na ich kovovej podpere opasku, vás už nemôžu uniknúť. Tento viacúčelový 8-háčikový držiak z radu ASTUCE, ktorý je pevne zabudovaný v šatníku, ho robí čestným bodom uložte svoje obľúbené doplnky , Už ich viac nehľadajú, čakajú na vás múdro usporiadaných vo vašej šatníku. Musíte si vybrať medzi širokým obojstranným koženým pásom alebo elastickým pleteným pásom.Držiak na šatku, ktorý zabraňuje pokrčeniu

7:57 am: práve si našiel opasok. 7:58: ale kam šiel šál? 07h59: preskúmate šatňu, odkladacie boxy a teplomer, ktorý zobrazuje 5 °. 7:59 hodín: tu to konečne je, ale všetky sú pokrčené. 8:00: Škoda, že odídete bez ... Je presne potrebné vyhnúť sa takémuto katastrofickému scenáru, že 6-jamkové oblečenie pre šatky a šatky Rozsah TIP, Princíp? Vešiak na šaty na zavesenie vo vašej šatníku alebo šatni aby ste dali pozor na svoje obľúbené textílie. Držiak na šatku okrem vášho železa zabráni pokrčeniu vašich textílií v škatuli, ktorú nikdy neotvoríte.

Delič políc na zastavenie miešania všetkého

Je čas zamknúť obliekanie neusporiadané, čo preteká firmami všetkého druhu v pamäťovej schránke! Ako? Opravením, ani nevidel, ani neznámy a oddeľovač odevov k tvojim police , Konečným bodom pre a obliekanie ešte viac funkčné , oddeľovač oblečenia pre police vám umožňuje optimalizovať každý roh šatníka rozdelením police. Tričká, nohavice, svetre, košele alebo dokonca spodná bielizeň musia byť opatrné ... obliekanie a neváhajte postupovať podľa našich rád, aby ste si vytvorili svoj obliekanie vždy viac funkčné .

Náš výber z nakupovania