Informácie

3 DIY nápady na modernizáciu vášho pracovného plánu

3 DIY nápady na modernizáciu vášho pracovného plánuVáš pracovný plán, ktorý sa používa alebo je zastaraný, potrebuje facelift. Objavte naše tri tipy pre domácich majstrov, ako vylepšiť vašu kuchyňu za nízku cenu.

Kartáč na napodobňovanie betónu

To je jeden z veľkých dekoratívnych trendov súčasnosti. Betón z priemyselného sveta robí vpád do nášho interiéru. Vďaka svojej mäkkej dotyk a odolnému materiálu je v kuchyni ideálnym spojencom. Je preto celkom prirodzené, že (r) obliekol naše pracovné plány pomocou šikovnej farby s konkrétnym efektom, ktorá je k dispozícii v obchodoch pre domácich majstrov. Ľahko sa nanáša a bez podsady, je pripravený na použitie.

Ak to chcete urobiť, prineste:
betónová efektová farba
špongia
mastný povrchový čistič
kotúč špeciálneho náterového lepidla
tesniaci povlak
valec
lyžica Ste pripravení začať? Postupujte podľa našich pokynov! 1. Pracovný plán dôkladne umyte a mydlo a dôkladne ho osušte. Záleží na tom výstroj budúceho obrazu. 2. Na pracovnú dosku naneste ochrannú pásku, aby ste neznečistili nábytok a okolité rohy. 3. Ak pozorujete otvory alebo ak je váš starý plán pokrytý obkladom, prejdite plavákovou výplňou a nechajte ju uschnúť. Budúci povrch musí byť 100% plochý. 4. Natrite valčekom farbou a zakryte prvú oblasť. Krížové pohyby dobre rozdeľujú materiál. Potom hladidlom hladte materiál. Pokračujte po zvyšok plánu. 5. Po nevyhnutnom čase odpočinku (približne 1 až 2 hodiny) prejdite druhou vrstvou. Tentoraz odoberte malé množstvo farby z konca plaváka a kvapnite do veľmi tenkej vrstvy, zoškrabajte do všetkých smerov malými skríženými gestami. Ak sú niektoré oblasti stále priehľadné, znovu naneste náter. 6. Keď je pracovný povrch matný, zoškrabte ho pomocou čistej stierky, aby ste vyniesli nuansy, potom nechajte schnúť 24 hodín. Užite si to!

Cementové dlaždice na zmenu atmosféry

Máte radi vidieckeho ducha? Prečo sa rozhodnúť pre nárazy a vode odolné cementové dlaždice. Na tento účel budete potrebovať:
malá stierka s veľkými zubami (alebo hrebeňom)
špongia
lepiaca malta na dlaždice
biela alebo sivá vodotesná malta podľa vášho vkusu (pre dokončovacie škáry)
dostatočné množstvo cementových dlaždíc (v závislosti od povrchu)
vodoodpudivý repelent. Teraz sú tu kroky, ktoré treba sledovať : 1. Uskutočnite plán rozloženia (tj vytvorte výkres, aby ste vedeli, ako usporiadate svoje dlaždice a vzory). Nezabudnite ponechať 1 až 2 mm priestoru pre škáry medzi dlaždicami. 2. Natrite hrubú vrstvu lepiacej malty a ak je to potrebné, vyrovnajte nerovnosti povrchu tak, aby bolo všetko rovné. Stierkou dobre rozotrite a rozložte maltu. Potom potiahnite cementové dlaždice lepiacou maltou a položte ich na starý pracovný povrch. Postupujte dotykom ruky. 3. Nechajte uplynúť 48 hodín a urobte si kĺby. Nezabudnite dlaždice dobre čistiť, keď idete s dobre ohnutou špongiou. 4. Nakoniec o 2 až 4 týždne neskôr, po umytí a vysušení dlaždíc, naneste jednu alebo viac vrstiev hydroizolačného prostriedku, aby ste chránili cementové dlaždice a udržali ich čisté po dlhú dobu. Urobte cestu pre nový dekor!Trochu inteligentné nakupovanie

V neposlednom rade, aby ste posilnili svoju kuchyňu, prečo zmeniť niektoré doplnky a ozdobné prvky? Ideálne na lacnú recykláciu celku. V súčasnosti sú kovové a / alebo drevené police v priemyselnom štýle (FIR a BLAK) umiestnené s konkrétnou pracovnou doskou, ale tiež s mnohými kovovými kredencami a kuchynskými tyčami. Praktické a šetriace miesto umožňujú vynechať priestor pre lepšie varenie a mať k dispozícii riad a príbory. Magnety alebo háčiky (CLIPPER, PRAGMA, TOWN), v dvoch otočkách skrutkovača sa hrá trik. Nakoniec, aby sme sa držali vidieckeho ducha cementových dlaždíc (vysvetlené vyššie), máme radi tlačené obrazy kameninových dlaždíc s farebnými a / alebo kvetinovými vzormi (CLEO). Na zavesenie na stene dávajú miestnosti vizuálnu súdržnosť!

Náš výber z nakupovania