Komentáre

Kuchyňa zobrazuje farby

Kuchyňa zobrazuje farby


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.S programom Mix et Moi vám Alinea pomôže ponúknuť do vašej kuchyne pestrú farbu: nábytok, spotrebiče, riad, to je na vás!

Vylepšite svoju kuchyňu farebnými dotykami ...

Rovnako ako kúpeľňa je kuchyňa ideálnym miestom na prejavenie excentricity ... Nie ste v nálade, aby ste sa pustili do celkového farebného vzhľadu? Neprepadajte panike. Niekoľko striekajúcich farieb na maľovanej stene , z stoličky alebo kuchynské doplnky dosť na vylepšenie interiéru vašej kuchyne bez toho, aby sa začervenal. Potrebujete ukážku? Zlaďte neutrálne tóny kuchyne, aby ste vytvorili z radu RIMINI, stenu s olivovo zelenou alebo citrónovo žltou predpojatosťou a poteší sa energizujúcim a tajne štylizovaným efektom. Páči sa nám tento jednoduchý spôsob, ako do kuchyne priviesť dobrý humor jednoduchým štetcom.

... Alebo choďte na celkový radikálny vzhľad!

Dotyk odvážny? Stavte na kuchyňu s celkovým farebným vzhľadom, Tento štýl varenia prebúdza dekor vášho interiéru a zároveň zaisťuje dobrú dávku dobrého humoru v jedálni ... ale aj motiváciu variť ako kuchár! Svetlá a moderná kuchyňa, ktorá je oblečená v žiarivo červenej farbe, upúta pozornosť rovnako, ako odlišuje váš domov. Fialová a kačacia modrá dodáva vašej kuchyni Warhol a elektrické akcenty. Jemnejšie pastelové odtiene sú preferované pre elegantný a osviežujúci vzhľad. Niekedy stačí len dotyk mandľovo zelenej, bledomodrej alebo svetloružovej farby, aby vášmu interiéru dodal pekný vzhľad.Trend Mix and Match

Neohrození ľudia už vyskúšajú umenie umenia kombinovať , ktorá pozostáva z nesprávnych a zmiešaných prvkov a farieb. Trend, ktorý sa pozýva aj do kuchyne s týmto sortimentom ALISTRAT, integrované do programu prispôsobenia Mix and Me Alínea. V ponuke? 14 farieb kombinuje a harmonizuje interiér, ktorý vám vyhovuje. Pomôcť vám? 3D návrhový softvér na zostavenie vlastnej kuchyne! Správny nápad? Kombinujte dominantnú farbu s doplnkovou farbou a neutrálnymi tónmi. Pre vylepšenie a modrá kuchyňa e, vsaďte napríklad na jednu alebo dve červené skrinky, ktoré sú tu a tam náhodne integrované a spájajú celok s antracitovým sivým odtieňom alebo s potlačou taupe. A teraz urobte krok späť a otvorte oči ... Objavíte význam výrazu „a kuchyňa, ktorá hádže " !

Náš výber z nakupovania

 Komentáre:

 1. Zulkimuro

  Absolútne s tebou súhlasím. V tomto je niečo dobrý nápad, súhlasí to s tebou.

 2. Niichaad

  Som tu neformálny, ale bol som špeciálne zaregistrovaný na účasť v diskusii.

 3. Leyati

  Niečo v tom je. Veľmi pekne vám ďakujem za pomoc v tejto veci, už to budem vedieť.

 4. Blayne

  Samozrejme. It was with me too. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

 5. Diego

  I am at last, I am sorry, but I offer to go in another way.Napíšte správu