Komentáre

Vyberte si moderné doplnky na ozdobenie vašej kuchyne

Vyberte si moderné doplnky na ozdobenie vašej kuchyne

Kuchyňa je bez preháňania miestom stretnutia celej rodiny a gurmánov. Často ide o kus, ktorý sa postupom času a technologickým vývojom zmenil. Niekedy nezávislý, niekedy otvorený do obývacej izby, sú povolené všetky štýly: škandinávsky alebo priemyselný, každý má svoj vlastný spôsob myslenia o svojej kuchyni.

Ktoré značky si vybrať pre trendy kuchynské doplnky?

Aj keď je pravda, že prvé vlastnosti kuchyne spočívajú v jej praktickosti, faktom zostáva, že športová moderná dekorácia pomocou kuchynského náčinia alebo voľba úplne neobvyklého vzhľadu Vždy viac originálneho príslušenstva ako ostatné, vzbudí dojem vašich hostí, zatiaľ čo vašej kuchyni poskytne neopakovateľné kúzlo, jedinečnosť, v ktorej bude dobrý život.

Niektoré značky rýchlo pochopili ich záujem a pracovali na výrobepraktické a ozdobné kuchynské doplnky, Na plátne av obchodoch s riadom tieto predmety oplývajú policami, budete na výber.

Ak chcete získať konkrétny názor pred nákupom, jednoducho navštívte stránky, ktoré píšu kompletné články o rôznych kuchynských doplnkoch, kuchynské roboty, mixéry, odšťavovače, všetko ide. Najslávnejšie z nich je Cuistolab, je to prvé miesto test riadu, Aby sme vám však pomohli, poskytneme vám malé zhrnutie hlavných značiek dostupných na tomto trhu a testovaných spoločnosťou Cuistolab.

Ak chcete začať, Alessi, Taliansky výrobca, ktorý inovuje ponukou funkčné každodenné predmety a vzory za relatívne nízke ceny vzhľadom na kvalitu.

Nemôžeme si nechať ujsť KitchenAid, slávna americká značka špecializujúca sa na domáce spotrebiče. Roboty, robustné aj efektívne, sú tiež dekoratívnymi predmetmi. Starostlivosť o povrchové úpravy a materiály im skutočne dáva dokonalé línie, ktoré sa prispôsobia všetkým druhom dekorácií. Ako dôkaz možno uviesť, že väčšina robotov tejto značky je k dispozícii v rôznych farbách: oranžová, empírová červená, pastelovožltá, krémová, svetloružová.

Existujú aj cenovo dostupnejšie značky, ktoré dokážu dobre, napríklad Lidl's Silvercrest a Aicok, ktorých čajníky a vývrtky nás nikdy neprestanú prekvapovať.

Združenia, ktoré boli kedysi nemožné, sa teraz stávajú možnými: každodenné predmety, bez straty funkčnosti, idú s celým dekoratívnym vesmírom.

Aké materiály použiť na svoje náradie?© tineKhome

Presnejšie povedané, neexistuje viac moderných materiálov ako iných. Udržiavanie konzistencie medzi kuchynským nábytkom a riadom však môže zmeniť tento rozdiel. Napríklad, ak chcete, aby vaše príslušenstvo zodpovedalo priemyselnému štýlu, niektoré materiály budú vhodnejšie, napríklad železo, hliník alebo nehrdzavejúca oceľ.

Pre dokonalejší a upokojujúci štýl s dominanciou dreva a bieleho, ako je škandinávsky štýl, sa odporúčajú prírodné drevené materiály. Avšak, dostať von z krabice a mix štýlov môže rovnako dobre vyvolať očakávaný účinok. Zdá sa, že striedanie je najlepším spôsobom, ako zabrániť sklamaniu a nešťastným združeniam.

Dekoratívne kuchynské doplnky a úspora miesta

Kto sa nikdy nemôže sťažovať na príliš malú kuchyňu? Často, a to aj vtedy, keď sa kuchyňa pôvodne javí ako primeraná veľkosť, prvé náreky rýchlo dorazia pred nahromadením predmetov a potravín na uskladnenie.

Našťastie výrobcovia vzali výklenok dostatočne skoro, aby nám ponúkli množstvo chytrých objektov uľahčujú náš život optimalizácia miesta, dosť na nájdenie úsmevu!

Praktické predmety

Začnime s džbánik, Tento malý predmet, ktorý každý z nás dostal ako darček aspoň raz v živote, či už na narodeniny alebo na sviatočný darček. Ak vynásobíme počet obyvateľov domu, je skutočným utrpením ich všetko roztriediť. Bolo to bez spoliehania šikovný kuchynský doplnok, hrnček. Rovnako ako vešiak na kabáty, jednoducho zaveste hrnčeky za hanzu z vetiev stromu a voily!

Objekt dva v jednom je tiež riešením na šetrenie miesta. Napríklad doskové doštičky s integrovaným cedníkom sú v kuchyni všetky zlosťou. Rezanie zeleniny si vyžaduje vybratie niekoľkých predmetov pre tú istú úlohu, čo je nevýhoda, najmä preto, že pracovná plocha nie je roztiahnuteľná. S týmto typom príslušenstva budete musieť jednoducho zaklínit dosku s cedníkom integrovaným do vášho umývadla, akonáhle je zelenina nakrájaná, môžete ju ľahko preniesť do cedníka a opláchnuť.

Malé doplnky na dosah ruky

Keď varíme, musíme mať k dispozícii všetko, čo potrebujeme. Ide najmä o korenie. Podľa toho, čo chcete pripraviť ako jedlo, je celkom bežné vidieť v kuchyni tucet rôznych korení a bylín. Aby ste sa tomuto neporiadku vyhli, nájdete stojany, Dizajnové stojany na korenie všetkých farieb a materiálov, ktoré sa ľahko hodia k vášmu interiéru.

Nakoniec, oveľa viac ako jednoduché príslušenstvo alebo riad, môžete svoje steny veľmi dobre transformovať, aby ste do nich mohli uložiť akýkoľvek objekt. V skutočnosti, modulárne dierované panely existujú v dreve, železe a nehrdzavejúcej oceli. Trochu ako garáž, kde si ukladáte svoje náradie podľa potreby, tento panel používa rovnaké kódy a umožňuje pripevnením háčikov a poličiek na kabáty prispôsobiť svoje potreby. Mohli by ste mať veľmi dobre aromatickú rastlinu s mramorovými kvetináčmi, keramickú kanvicu. Toto je opäť lacnejšie riešenie, ktoré vám umožníoptimalizujte priestor vo vašej kuchyni.