Informácie

Keď sa ventilátor stane ozdobným doplnkom

Keď sa ventilátor stane ozdobným doplnkom

Ak váš interiér nie je vybavený klimatizáciou, nenechajte sa zbaviť čerstvosti: tento rok v lete si vyberte dekoratívny ventilátor. Dizajnéri sa aplikovali tak, aby tento objekt bol nielen funkčný, ale aj atraktívny a ponúkol mu dizajn, pop, retro vzhľad ... Na výber podľa vášho štýlu!

Ozdobný ventilátor, áno, ale ktorý?

Výber správneho ozdobného ventilátora znamená predovšetkým jeho integráciu do vášho interiéru. A za to budete musieť staviť na model, ktorý zodpovedá vašej dekorácii. Vedzte, že si môžete zvoliť hranie diskrečnej karty s modelom, ktorý čo najviac zmizne, ako sú stĺpce, alebo naopak, aby sa váš fanúšik stal skutočným dekoratívnym prvkom napríklad tak, že sa rozhodnete pre ultrafarebný model. Každopádne rešpektujte štýl vášho interiéru: čisté línie pre dizajnérsku výzdobu, vintage duchový model pre retro dekor alebo farebný model pre pop dekoráciu.

High-tech fanúšikov

Šampión dizajnérskeho fanúšika? Dyson samozrejme! Vďaka svojim modelom bez svetlosti premení váš ventilátor na sochu sochy, ktorú je možné ľahko integrovať do domu. Podobne, ak chcete sochársky model, ktorý dokáže vo vašom interiéri hrať totemy, premýšľajte o osviežujúcich stĺpoch.

Retro dotyk

Vedeli ste, že ventilátor bude dokonalým doplnkom, ktorý dodá vášmu interiéru vintage dotyk? Potom sme sa rozhodli pre kovový model, ktorý môže byť dokonca oblečený vo farbách alebo dreve pre elegantnejšiu verziu. A prečo nevyberať ventilátor, ktorý inštaluje ako stropné svietidlo, aby vylepšil retro dekor?

1. Ventilátor Stadlerform Otto, 129 EUR na Darty / 2. Dyson DP 01 Biely ventilátor, 478,99 EUR na Villatech / 3. Stropný ventilátor Bestron, 65,94 EUR na Vidaxl / 4. TM30 Raspberry stolný ventilátor, 45 EUR na Avenue des Spécialistes / 5. Proline MVS10AB fanúšik, € 9,99 na Darty / 6. PM40 Modrý stojanový ventilátor, 59,90 € na Leroy Merlin / 7. Stĺpový ventilátor Bionaire, € 85,99 na Boulanger / 8. Ventilátor kapotáž, 69,90 eur v Bricorame / 9. Thomsonova ventilačná veža, 90 eur v Bricorame