Informácie

Ako som zachránil svoju peňaženku: Fanúšikovia

Ako som zachránil svoju peňaženku: Fanúšikovia

Aby sme vám ponúkli čerstvý vzduch počas dlhých letných dní, základným spojencom je samozrejme ventilátor. A ak posledná uvedená existuje vo vyspelej verzii s cenami, ktoré stúpajú rovnako ako teplota, nájdete mnoho modelov za oveľa prijateľnejšie ceny. Aby sa toto leto ochladilo bez zahriatia vašej kreditnej karty, je tu náš výber za menej ako 50 EUR.

Každý typ ventilátora

Predtým, ako sa rozhodnete, vedzte, že nájdete rôzne techniky vetrania, ktoré sa viac či menej prispôsobia vašim potrebám. Stolový ventilátor je možné umiestniť na stôl alebo na kus nábytku v dome. Je to zďaleka najjednoduchšia preprava a tá, ktorá zaberá najmenší priestor. S rovnakou funkčnosťou bude podstavec ventilátor praktický, pretože sa pohybuje podľa vlastnej vôle a je autonómny. Diskrétnejší stĺpový ventilátor rozptyľuje vertikálny prúd vzduchu s dobrými chladiacimi charakteristikami. Nakoniec sa stropný ventilátor používa ako stropné svetlo a chladí celú miestnosť svojimi veľkými lopatkami.

Malá dekoratívna cena

Od najzákladnejšieho ventilátora z bieleho plastu po chrómovaný alebo farebný kov, tvary a materiály sú rôzne, ale nemajú vplyv na kvalitu vetrania. Každý si môže vybrať štýl ventilátora, ktorý im vyhovuje podľa jeho vkusu a dizajnu interiéru, aby toto príslušenstvo v dome najlepšie integroval počas letnej sezóny.

1. Proline MVS10AW ventilátor, 9,99 € v Darty / 2. Tristar VE596, 41,79 € v Villatech / 3. Proline FT75M ventilátor, 29,99 EUR v Darty / 4. Stolový ventilátor TM30 Green, 39,90 eur na Leroy Merlin / 5. Selecline Ventilateur Pied RD40PRO, 19,90 eur na Auchan / 6. Selecline Ventilateur RT23, 12,90 eur na Auchan / 7. Rowenta Ventilateur VU 2021, 49,90 eur na Auchan / 8. Essentielb Fan EVT 301C, 36,99 EUR v Boulanger / 9. Americký fanúšik, 26,90 EUR v Bricorame