Užitočný

Predaj garáží, inteligentný predaj garáží doma

Predaj garáží, inteligentný predaj garáží doma

25. a 26. júna vás spoločnosť Troc.com pozýva, aby ste si usporiadali svoje veci a zúčastnili sa strany predaja garáží. Predaj garáží ako v americkej sérii: doma! Pretože jarné upratovanie nie je nikdy neskoro, zaregistrujte sa na webe Troc.com zúčastniť sa bezplatne na tomto šikovnom predaji garáží.

Ako funguje predajná garáž?

Princíp je jednoduchý: každý jednotlivec je vyzvaný, aby si zvinul rukávy a určil, čo už nechce mať v garáži, pivnici alebo skladovacej miestnosti. Po vyhodnotení prejdite na stránku www.troc.com a zaregistrujte sa na predaj tohto garáže v USA. Účastníci potom dali svoj tovar na predaj vo svojom dome na D-deň (netreba cestovať!) Alebo na jednom z miest Troc.com (pre tých, ktorí si neželajú vystavovať svoje predmety mimo svojho domova).

Troc.com, tím odborníkov

Upozorňujeme, že po dokončení triedenia a registrácii na webe tím Troc.com navrhuje vyhodnotiť hodnotu predmetov (bezplatná služba prostredníctvom telefónu alebo doma). A ak títo nenájdu príjemcov na konci víkendu, stránka ponúka, aby si ich kúpili v hotovosti s vkladom na predaj v obchode Troc.com, ktorý je vám najbližší (takmer 100 obchodov po celom Francúzsku). ). Pre informáciu, Troc.com sa registruje ako európsky líder v použitom tovare s viac ako 30 ročnými skúsenosťami a viac ako 285 000 výrobkami na sklade. Takže v pokušení?

Párty v garáži 25. a 26. júna 2016 Registrácia od 15. júna 2016 tu Viac informácií na www.troc.com