Ostatné

Pri stole ako dospelí!

Pri stole ako dospelí!

Hľadáte pestré nápady na rozjasnenie jedál vašich detí? Sledujte náš výber jedál vyhradených pre gurmánov v krátkych nohaviciach: vtipné taniere so vzorom, príbory v tvare auta, hravé poháre, panvice na torty ... Riad len pre nich!

Dobrý tanec na tanieri

Bliká v doskách! Pre deti sa tvorcovia opovažujú za farby za každú cenu. V spoločnosti Sentou spoločnosť 100Drine podpíše sériu melamínových dosiek, ošípaných, slonov, opíc alebo pandy s ušami v tvare ucha, ktoré sú pre deti veľmi praktické (10,50 EUR za tanier). Značka Rennes La Marelle je tiež zameraná na staršie deti so súpravami riadu navrhnutými Mlle Héloïse (vyššie na fotografii) alebo Adolie Day (28 EUR za súpravu). A prečo nie pozvať svoje dieťa, aby sa hralo s jedlom, s doskou Manta Design natretou veľkou hlavou, ktorá čaká na ozdobenie hráškom, kašou a inými potravinami!

Legrační príbory a poháre

Príborom tiež nechýba humor! Krásnym úsmevom sa ozdobili na Berghoffa (19,90 eur za sadu lyžice, noža, dezertnej lyžice, polievky). Rukávy majú prekvapivé tvary: autá, lega alebo náradie pre domácich majstrov (11,90 príborová súprava Manta Design). Značka Derrière La Porte vtipne reviduje sklo. Pre vaše dieťa sklo „Louloute“ alebo „Loulou“ a pre zvyšok rodiny „sklo mamičky“ ... aby ste zistili, kde sedíme pri stole (3,99 EUR za pohár).

Príslušenstvo na varenie

Na strane sporáka majú deti tiež svoje vybavenie. Zástera „mini kuchár“ pri Incidence (9,00 EUR), panvice s medvedíkom (6,65 EUR), model Hello Kitty (26,90 EUR) alebo panvica na varenie vajec v tvare srdca ( 11 eur).