Informácie

3 svetlá pre domácich majstrov

3 svetlá pre domácich majstrovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Origami, kvetinová alebo lampášová verzia, vytvorte si svoj vlastný svetelný veniec na rozjasnenie balkóna, terasy a jedál s priateľmi.

Origami girlanda

Máte radi skladanie papiera a trpezlivosť? Takže urobte kawaii veniec s origami papierom , Vaša východisková základňa bude LED girlanda (typ E-TREELIGHT), ktorá má zvláštnosť, že sa nevykuruje a je nabíjateľná slnečnou energiou. Pre tento DIY budete potrebovať:
1 veniec LED
pár nožníc
origami papiere
Scotch tape Než začnete, musíte určiť svoje origami: motýľ, vták alebo kocka, všetko je dovolené! V Paríži Adeline Klam ponúka napríklad na svojom blogu mimoriadny výber príspevkov a návodov. Pamätajte však, že nakoniec budete musieť každý dizajn pripevniť na každú žiarovku LED. Musí to byť praktické. Tam začína DIY. Zložte toľko origami, koľko je žiaroviek, ktoré môžete skryť, a potom ich opravte bez pásky, ak môžu stáť samy alebo podľa potreby s páskou. Inšpirovať sa môžete aj kombináciou farieb girlandy ORIGAMI Alinéa.Kvety ako svetlý veniec

Druhá možnosť pre tých, ktorí milujú kvety. Tento tutoriál vyžaduje trpezlivosť, ale výsledok je úžasný. Tu je potrebné vybavenie:
hodvábny papier v jednej alebo viacerých farbách podľa vášho želania
pár nožníc
ceruzka
pravidlo
priehľadný drôt
ihla
a nakoniec vždy z tej istej veniec E-TREELIGHT. Pokyny a videonávod, ktorý je potrebné sledovať: 1. Rezané štvorce s rozmermi 10 x 10 cm na hrúbku 4 až 5 listov; 2. Potom zoskupte 8 štvorcov listov spolu a zložte ich do akordeónu; 3. Odrežte kúsok priehľadného drôtu a pripnite si akordeón v strede; 4. Vystrihnite všetky konce harmoniky do kruhového tvaru; 5. Potom rozložte čo najviac jednu stranu, až kým nezískate pekný zaoblený tvar; 6. Potom prineste list dovnútra, aby ste začali tvoriť kvetinu. Opakujte s každou vrstvou hodvábneho papiera. Čím jemnejšie gestá robíte, tým jemnejšie je vykreslenie. 7. Zopakujte kroky 5 a 6 na druhej strane skladacieho harmonika. 8. Vezmite dlhý kus nite a vpichnite ihlu k zadnej časti každého kvetu, aby ste ich zostavili, pričom medzi nimi ponechajte medzeru. 9. Sme tu, takmer tam! Umiestnite svoj ľahký veniec LED vo vzduchu alebo na stole a zabalte tú s kvetmi okolo. Kúzelné diela!

Farebné lucerny a gule z vlny

Máte doma guľôčky vlny? Tu je príležitosť ich recyklovať! Na tento nový úspech budete potrebovať:
pletená priadza (bavlna, vlna, akryl)
lepidlo na leštenie
kefa s plochou hlavou
Nafukovacie balóny
svetelný veniec E-TREELIGHT
vlnená ihla
Tu sú rôzne kroky, ktoré musíte urobiť pre tento DIY: 1. vytvorenie vlnenej gule , nafúknite balónik s priemerom asi 6 cm a zatvorte ho. Zakryte ju štetcom na lepenie farieb. Vyberte si pletaciu priadzu, pripevnite ju k spodnej časti balónika a otočte ju, aby ste ju zakryli, ale ponechajte priestor, aby svetlo prešlo neskôr. Naneste vrstvu lepidla a odložte. Opakujte tento krok s toľkými balónikmi, koľko potrebujete na vytvorenie veniec. 2. Akonáhle sa vytvoria všetky gule, príde stupeň sušenia , V ideálnom prípade ich umiestnite na slnko a približne každých 30 minút ich otočte. Čím lepšie je sušenie, tým lepšia je odolnosť. 3. Po vysušení balónov môžete pokračovaťmontážna fáza , Prepichnite každý balónik vlnou ihlou a vyberte balónik pomaly. Potom pomocou pera zväčšite priemer diery vytvorením malých krúžkov (nie príliš, pretože žiarovka LED veniec nesmie vyjsť po namontovaní). Umiestnite každú guľu na každú LED. Potom vložte girlandu na miesto, stlačte spínač a obdivujte! A ak chcete mať tento tutoriál na obrázkoch, pozývame vás na blog Rue Rivoirette. Leto sa blíži, je pripravené, pripravené ... Fotografie: Adeline Klam, Fabricamania, Rue Rivoirette.

Náš výber z nakupovania