Tipy

10 dekoratívnych predmetov za menej ako 30 eur za príjemnú hosťovskú izbu

10 dekoratívnych predmetov za menej ako 30 eur za príjemnú hosťovskú izbu

Spálňa pre hostí je dobrá, ale zdobená je lepšia! Posteľ a nočný stolík sú v skutočnosti iba minimom na privítanie hostí doma. Aby bola spálňa útulná a príjemná, musí mať niekoľko základných ozdobných predmetov. Máte malý rozpočet? Žiadny strach, redakčný personál ponúka nakupovanie za menej ako 30 eur, aby zapôsobilo na vašich priateľov a prinútilo ich spať doma ako bábätká!

Vsádzajte na doplnky pre útulnú hosťovskú izbu

Nie je nič krajšie ako malé dojmy. Na to si vaši hostia budú pamätať doma. V prvom rade je potrebné poskytnúť priestor na spanie, ktorý je pohodlný a zároveň relaxačný. Ako? Začnite tým, že vynásobíte počet vankúšov a vankúšov v čele postele, za útulné malé hniezdo. Vytvorte atmosféru kokosovania umiestnením vonných sviečok a zavesením japonskej lucerny na slabé svetlo. Nenechávajte svoje steny opustené! Môžete zavesiť fotorámčeky rôznej veľkosti a výšky. Nápad? Oblečte steny spomienok do pekných čiernobielych a farebných portrétov, aby do miestnosti dodali teplo a ľudskosť. Vaša hosťovská izba by mala byť opakom strohej a studenej hotelovej izby, takže neváhajte nahromadiť rámy na stene a malé ozdobné doplnky. Na zemi urobte to isté! V blízkosti postele bude ideálny tkaný koberec v etnickom štýle. Bonus, funguje to vnútri aj vonku; v lete to bude vždy príležitosť vybrať si ju na terase, aby ste prijali svojich priateľov. S takou miestnosťou nebudú pripravení odísť!

V spálni sú pastelové a upokojujúce odtiene

Pre Zen atmosféru sa vyhnite honosným farbám a rozhodnite sa pre jemné a upokojujúce odtiene, ako je sivá (na veľmi mäkkom plédi, kde sa chcete zvlniť) a svetloružová (na porcelánovej váze Bloomingville). Vaši priatelia tiež ocenia malý škandinávsky dotyk, aby ich privítali priamo v tomto trende! Za týmto účelom vyniká obliečka La Redoute svojimi vzormi modrého a žltého trojuholníka. K tomu sa pridávajú malé vnútorné zelené rastliny, aby sa vaši hostia cítili - alebo ešte lepšie - ako doma!

1. Obliečka na paplón Hilora 17.99 € La Redoute / 2. Pletená sviečka 4.95 € Maisons du monde / 3. Japonská papierová lampáška v sivom papieri (2 veľkosti) 11.90 € Bloomingville / 4. Bledo ružová porcelánová váza s reliéfom 17.90 € Bloomingville / 5 Obojstranná sivá pléd vo falošnej kožušine 17.20 € Alinéa / 6. Yankee Sviečka Scented Sviečka, mäkká obálka, biela, veľkosť M 25 € Amazon / 7. fotorámik na zavesenie v kovovej čiernej retiazke (o 2) 22.90 € Hübsch / 8. Vankúš v štýle indigo modrá, trh a slivka, 14.99 € Zľava interiér / 9. Eklektický tkaný plastový koberec 15 € Jardin d'Ulysse / 10. Rôzne Helxine alebo farebné 2,90 € za hrniec Truffaut