Informácie

4 atmosféry pre trendy a strašidelné Halloween

4 atmosféry pre trendy a strašidelné Halloween

To bolo veril byť mimo módy, ale Halloween party má stále veľa nasledovníkov. A ak to deti zbožňujú, zdá sa, že staršie deti o ňu rastú. Pinterest je dôkazom toho, že je plná originálnych nápadov na vytvorenie dekorácie tak strašidelného, ​​ako je zábavné! To je dobré, máme pre vás tie najlepšie nápady, ako dostať teror do svojho interiéru. Objavte 4 atmosféry pre moderný a strašidelný Halloween!

1. Halloween v čiernej a bielej farbe© - Toto je bezpochyby najjednoduchšia dekoratívna atmosféra pre Halloween. Z dobrých dôvodov je väčšina reprezentatívnych prvkov tohto festivalu čiernobiela. Kostra, lebka, pavúky a pavučiny, netopiere, vrany, duchovia, čarodejnice ... Všetky sú zastúpené slávnym duom Black and White. V praxi môžete vytvoriť vlajočky vyrezaním tvarov podľa vášho výberu z čierneho alebo bieleho papiera a lepenky. Vytvorte falošné pavučiny pomocou vlny alebo kúskov vaty a položte ich na strop a na nábytok. Pridajte na sedadlá staré biele listy, aby váš interiér prenasledoval strašidelný dom. Môžete ich dokonca zavesiť zo stropu tým, že skryjete balónik, ktorý si napnete elastickou páskou, aby ste vytvorili putujúci duchovia ...

2. Halloweenský duchovný kabinet kuriozít© Sisters Suitcase Chcete sa predviesť na Halloweensku dekoráciu? Téma kabinetu kuriozít je pre vás pripravená! Cieľom je obnoviť prostredie hodné laboratória šialeného vedca. Dá sa napríklad predstaviť fľaše a skúmavky pre chemikov naplnené likérmi s neónovo zelenými farbivami, tu a tam usporiadané röntgenové snímky ľudského tela, kĺbové kostry a nepravé kosti, staré plagáty s periodickou tabuľkou prvkov, poháre s falošnými hadmi ... desivé, nie? Neváhajte a vystavte svoje najstrašnejšie objekty pod zvonček. A čo je najlepšie, odvážte sa odvrátiť jedlo, ako je to znázornené v tomto recepte, v ktorom karfiol pôsobí ako mozog v nádobe naplnenej vodou a červeným farbivom. Niet pochýb, vaši hostia budú ohromení!

3. Strašidelné oranžové© - Po čiernobielej farbe je až oranžová farba na nastavenie tónu pre dekoráciu Halloweenu. Oranžová farba, ktorá sa označuje ako vlajková farba tejto obľúbenej oslavy, sa často týka tekvíc, ktoré sa našli v tomto jesennom období. A veľmi často vytvárajú samy o sebe jedinečný dekor a niekedy omnoho desivejšie ako iné symboly. Rovnako ako táto inšpirácia znásobte tekvicu a tekvicu a vytvorte ich tak, aby nakreslili ohavné tváre. Dajte na to sviečky a nechajte tajomstvo fungovať. Pridajte mŕtve listy, aby ste destilovali po celej zemi, aby ste dosiahli väčší účinok. Nemáte tekvicu? Neprepadajte panike, existujú aj iné alternatívy! Myslíme predovšetkým na oranžové balóniky, na ktoré môžete pomocou značkovača vystrašiť strašidelné hlavy!

4. Halloween v krvavej červenej farbe© - Čo môže byť hrozivejšie ako červené, farba krvi? Výber dekorácie Halloween na tému červenej sa stavia do topánok najsmutnejšieho sériového vraha! Napríklad môžete použiť biele sviečky, na ktoré nalievate červený vosk, aby ste dosiahli krvavý efekt. Vo veľkých vázach alebo sklenených nádobách majte vodu a granátový sirup, aby plávali sviečky alebo iné neobvyklé predmety. Ak máte staré bábiky, nevyhadzujte ich! Môžu sa dekapitovať a zafarbiť červeným lakom ... Rovnakým spôsobom, ak máte staré plachty alebo biele uteráky, zbierajte ich a zanechajte krvavé značky rúk pomocou červeného farbiva alebo dokonca paradajkovej omáčky! So všetkými týmito dekoratívnymi nápadmi bude váš interiér hodný hororovej scény ...