Tipy

Hromadenie predmetov na prispôsobenie vášho interiéru

Hromadenie predmetov na prispôsobenie vášho interiéru

Jeden objekt je dobrý, niekoľko je lepší! Ak chcete prispôsobiť svoj dekor a poskytnúť mu jedinečný efekt, premýšľajte o akumulácii. Určité doplnky alebo nábytok, napríklad zrkadlá alebo police, sa prirodzene hodia na rozmnožovanie. Tu je päť nápadov na vytvorenie veľmi osobného štýlu doma.

Prispôsobené a jedinečné ryté predmety

S niekoľkými nápadmi na osobnú výzdobu si môžete vytvoriť slávnostný stôl alebo miestnosť plnú veselosti. Predstavte si šampanské flauty vyryté pre každého hosťa alebo s osobnou správou! V mechanickom alebo kryštalickom skle budú vaši hostia radi, že vezmú túto flautu ako darček, ktorý si budú vzácne uchovávať. Môžeme tiež myslieť na stolná dekorácia plexi s vyrytým zimným motívom. S laserové gravírovanie, budete môcť vytvoriť jedinečnú dekoráciu alebo urobiť darčeky, ktoré potešia tých, ktorí ich dostanú. A aby ste si prispôsobili každú izbu, pomyslite aj na značenie tvarované dverové dosky, Deti si radi prispôsobia dvere do svojej izby a ukážu, že je to ich územie! Tieto objekty sú ľahko vyrobené vo Francúzsku veľmi rýchlo!

Vytlačte svoje fotografie

Tlačiarne zdvojnásobili svoju fantáziu, aby vylepšili svoje fotografie. Samozrejme uvažujeme o tlači v tradičnom formáte, ale svoju kreativitu môžete nechať hovoriť výberom hravejších produktov. Tlačené vankúše, fotografia na plátne, hrnček s obrázkom vášho psa ! Bavte sa a bavte sa pri prezeraní svojich fotografií s malými dotykmi roztrúsenými po celom dome. Na chladničku sme umiestnili niekoľko obrázkov ľudí, ktorých milujeme a ktorí boli vytlačení na magnetoch. Existuje veľké množstvo objektov, ktoré je možné prispôsobiť podľa vašich predstáv. Opäť je to ideálny darček pre potešenie hostí, ktorí odídu s prezentovanými suvenírmi alebo jednoducho s originálnymi nápadmi pre vianočné darčeky, ktoré vám ušetria starosti s last minute.

Zdobiť veci, ktoré vlastníte!

Plachta DIY (Do It Yourself) trend! Robiť to sám je príležitosť personalizovať výzdobu domu a zároveň šetriť peniaze a rešpektovať životné prostredie.

Posilnite svoj nábytok

Už vás nebaví komoda alebo komoda vašej babičky? Nehádžte! S trochou masti a predstavivosti lakťa môžete získajte modernejší nábytok za nižšie náklady, Na pokrytie veľmi tmavého odtieňa sú farby veľmi ľahké. Nábytok si dobre pripravte jemným brúsením v smere zŕn dreva. Vyberte si spôsob liečby vášho nábytku. Existujú súpravy na vytvorenie štýlu trochu staromódneho alebo s konkrétnou patinou. Efekt vosku, lepidiel s grafickými vzormi alebo farebných tapiet, babiččinu nábytok získa znovu mladosť.

Ľahké odpruženia

Niektoré ľahké a priehľadné suspenzie sa môžu ľahko akumulovať a vytvoriť tak efekt „mydlovej bubliny“. Obzvlášť výhodné sú suspenzie v sklenenej alebo papierovej guli (ktorú ľahko nájdete). Záleží len na vás, aby ste si prispôsobili výšku každého z nich pre veľmi vzdušné vykreslenie.

Tabuľky alebo pohľadnice

Ak chcete napríklad obliecť stenu v chodbe, zamyslite sa nad hromadením fotografií, pohľadníc alebo malých obrazov. Najúspornejším riešením je množenie pohľadníc alebo fotografií. Tabuľky sú tiež vhodné, pokiaľ nie sú príliš veľké. A na vytvorenie určitej harmónie určte tému. Môže ísť o prázdninové pohľadnice, fotografie priateľov alebo obrázky rovnakého štýlu.

Zrkadlá

Nič nemôže byť jednoduchšie ako zbierať zrkadlá na stenu. Zaručený je nielen dekoratívny efekt, ale aj miestnosť bude vizuálne zväčšená. Získajte niekoľko malých zrkadiel, bez ohľadu na to, či majú rovnaký tvar alebo nie, a tiež premýšľajte o zrkadlových nálepkách, ktoré dokážu tento trik urobiť.

Police

Vďaka malým lacným farebným poličkám, ktoré nájdete všade, sa hromadí na stenách a vytvorí sa tak grafický efekt. Forma je potom záležitosťou chuti. Schodisko, vlnenie alebo zarovnanie, usporiadajte ich podľa štýlu miestnosti a vašich predstáv ...

Konferenčné stolíky

Ak chcete vytvoriť jedinečný a modulárny konferenčný stolík, získajte malé modely štvorcových alebo obdĺžnikových tvarov, ktoré budete mať vedľa seba. Teda okrem konečného tvaru, ktorý si sami určíte, výber rôznych farieb umožňuje originálne a veľmi osobné vykreslenie. Nakoniec vám nič nebráni v tom, aby ste tabuľky občas posúvali, aby ste sa vyhli monotónnosti!

Presmerovanie starých snímok

Vyhľadajte v podkroví, kde nájdete staré rámy, alebo choďte do podkrovia a kúpte si lacné drevené rámy. Rôzne tvary a rôzne štýly, neváhajte diverzifikovať a vytvoriť zaujímavý kontrast. Rám môžete použiť aj inak, ak naplníte centrum veľmi aktuálnou tapetou alebo aplikujete zelenú rastlinu v malej pevnej nádobe. A pre nekonvenčný štýl sme sa rozhodli nechať portrét veľkej dedky s veľkými fúzy, ale maľovaním rámu vo fluorescenčnej alebo veľmi svetlej farbe.

Usporiadajte koše

Vyberáme zo všetkých tvarov a rôznych farieb! Bavte sa s košmi, ktoré môžete použiť ako tienidlo alebo zavesiť na stenu ako skutočný dekoratívny predmet. Kôš je tiež ideálny na vylepšenie zelených rastlín alebo aromatických bylín v kuchyni. Kôš tiež obsahuje police na vytvorenie praktického a estetického úložného priestoru.

Recyklujte svoje drevené boxy na víno

Drevená prepravka na víno je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným objektom. Vskutku je možné nechať surové, aby vyhovoval časopisom alebo skladoval niekoľko malých predmetov. Môžeme tiež maľovať v súčasných farbách, aby sme si predstavili viac osobných políc. A ak máte kutilskú dušu, nájdete návody na vytvorenie originálnej konzoly alebo malého kusu nábytku. Niekoľko elegantných dosiek a nôh stačí na vytvorenie kusu nábytku, ktorý nikde inde neuvidíte. Ozdobte vnútorné steny zábavnou tapetou, aby ste vyzdvihli svoj dekoratívny prvok.

Šiť a rezať!

Vyzerá to komplikované? Ale s niekoľkými dobrými vysvetleniami a dobrým šicím strojom môžete navrhovať vlastné objekty. Predstavte si látkové rolety, vankúše alebo vytvorte mozaiku na zakrytie starej pohovky. Detská izba je oživená prikrývkou na hranie s obrazom svojej obľúbenej postavy. Môžeme tiež myslieť na girlandu vlajočiek, ktorá dá fantázii na stenu. A na rozžiarenie dekorácie kúpeľne si môžete vyrobiť koše s podporou Liberty. Na internete je veľa šéfov, ktorí vás dostanú do trochu komplikovanejších a ambicióznejších kúskov.

Zaistite, aby bol váš interiér praktickejší

Prispôsobenie vašej dekorácie interiéru tiež znamená, že je dômyselnejšia. Nemôžete nájsť nábytok alebo poličku, ktorá dokonale zapadá do tvaru steny? Začnite navrhovať police, ktoré vyhovujú vašim očakávaniam. Nemusíte byť odborníkom na domácich majstrov, aby ste získali estetické a praktické úložisko. Polička sa hniezdi v kuchyni, aby sa do nej zmestili vaše kuchynské potreby, ale tiež sa dodáva v kancelárii pre ideálnu ergonómiu. Premýšľajte o svojom úložisku v závislosti od toho, čo tam umiestnite. S niekoľkými konzolami a masívnymi drevenými doskami budete môcť vytvoriť poličku, ktorú skutočne potrebujete a ktorá vás nebude stáť veľa! Navrhnite si dekoráciu interiéru podľa svojej osobnosti a znížte náklady výberom vylepšenia svojich objektov! Darujte svojim hosťom osobné darčeky alebo ozdobte svoju obývaciu izbu. A predovšetkým sa bavte!