Komentáre

Vylepšite čaro vonkajšieho stravovania

Vylepšite čaro vonkajšieho stravovania


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.V lete sú stredobodom záujmu veľké stoly, ktoré sú synonymom príjemnosti. Umenie pohostinnosti nebolo nikdy také úspešné.

Výsuvné stoly, pergoly: Praktický letný nábytok!Kto hovorí o veľkých stoloch, hovorí o adekvátnom nábytku. S rozšíriteľnými stolnými modelmi ako WHISPER, ktoré sa môžu ubytovať až 10 hostí, sa stanete recepčným profesionálom. Hostia na poslednú chvíľu sú teraz vítaní. Ešte viac ako slnečník, pergoly a altánky sú ideálne na ochranu všetkých týchto malých ľudí v prípade silného horúčavy. Ich oceľová štruktúra zosilnená plátnom je v zime diskrétna a v lete zdobí terasu so závojom čerstvosti.

Spoločenský stôl aj vonkuStolový riad je dnes viac odvážny ako kedykoľvek predtým. Ešte viac v lete slnko zaväzuje! Dnes sú farebné obrusy a bežce stolov (BANDOL), ako aj zodpovedajúce stoličky pre stoličky aktualizované a prichádzajú do ústnej vody skôr, ako idú k stolu. Tóny môžete nastaviť aj pomocou riadu. Žlté a červené farby pre jedlo, ktoré vás vezme na cestu, elegantné a tlmené tóny pre viac bistrovú tému alebo dokonca odvážny mix a zhodu jedál pre bohémsku atmosféru ... Všetky trendy sú povolené!

Gril a plancha, v centre činnostiGril sprevádza Francúzov od aperitívu až po srdce noci, ktorý je synonymom príjemnosti, slnečného svitu a predĺžených dní a večerov. Je to jedna z podstaty leta, ktorá predstavuje prioritnú investíciu Francúzov, ktorí majú šťastie, že majú záhradu alebo balkón: podľa prieskumu verejnej mienky teda 75% Francúzov vyhlásiť nadšencov grilovania, hneď ako príde počasie. Mäso alebo ryby, dokonca aj grilovaná zelenina, grily, sú obľúbené a spájajú každého s cenami od 15 € (model PRIATELIA). Ďalšia hviezda tohto momentu sa nazýva plancha, ktorá umožňuje lepšie regulované varenie. Pri stole nezabudneme na malé doplnky, ktoré robia rozdiel: omáčky, omáčky a iné koreniny. V Alinéa dokonca ponúkame súpravy na grilovanie alebo Planchu na uľahčenie varenia (CILINDRI). Zostáva iba ochutnať grilované mäso a toasty, samozrejme, s mierou!

Náš výber z nakupovania

 

FKomentáre:

 1. Antar

  Dobrá práca!

 2. Daley

  I do not even dare to call it an article.

 3. Chochuschuvio

  Bravo, pozoruhodný nápad

 4. Dustin

  Mýliš sa. Vstúpte, budeme diskutovať.

 5. Liviu

  It is the amusing information

 6. JoJotilar

  You Preuvelichivaete.Napíšte správu