+
Komentáre

Vylepšite čaro vonkajšieho stravovania

Vylepšite čaro vonkajšieho stravovaniaV lete sú stredobodom záujmu veľké stoly, ktoré sú synonymom príjemnosti. Umenie pohostinnosti nebolo nikdy také úspešné.

Výsuvné stoly, pergoly: Praktický letný nábytok!Kto hovorí o veľkých stoloch, hovorí o adekvátnom nábytku. S rozšíriteľnými stolnými modelmi ako WHISPER, ktoré sa môžu ubytovať až 10 hostí, sa stanete recepčným profesionálom. Hostia na poslednú chvíľu sú teraz vítaní. Ešte viac ako slnečník, pergoly a altánky sú ideálne na ochranu všetkých týchto malých ľudí v prípade silného horúčavy. Ich oceľová štruktúra zosilnená plátnom je v zime diskrétna a v lete zdobí terasu so závojom čerstvosti.

Spoločenský stôl aj vonkuStolový riad je dnes viac odvážny ako kedykoľvek predtým. Ešte viac v lete slnko zaväzuje! Dnes sú farebné obrusy a bežce stolov (BANDOL), ako aj zodpovedajúce stoličky pre stoličky aktualizované a prichádzajú do ústnej vody skôr, ako idú k stolu. Tóny môžete nastaviť aj pomocou riadu. Žlté a červené farby pre jedlo, ktoré vás vezme na cestu, elegantné a tlmené tóny pre viac bistrovú tému alebo dokonca odvážny mix a zhodu jedál pre bohémsku atmosféru ... Všetky trendy sú povolené!

Gril a plancha, v centre činnostiGril sprevádza Francúzov od aperitívu až po srdce noci, ktorý je synonymom príjemnosti, slnečného svitu a predĺžených dní a večerov. Je to jedna z podstaty leta, ktorá predstavuje prioritnú investíciu Francúzov, ktorí majú šťastie, že majú záhradu alebo balkón: podľa prieskumu verejnej mienky teda 75% Francúzov vyhlásiť nadšencov grilovania, hneď ako príde počasie. Mäso alebo ryby, dokonca aj grilovaná zelenina, grily, sú obľúbené a spájajú každého s cenami od 15 € (model PRIATELIA). Ďalšia hviezda tohto momentu sa nazýva plancha, ktorá umožňuje lepšie regulované varenie. Pri stole nezabudneme na malé doplnky, ktoré robia rozdiel: omáčky, omáčky a iné koreniny. V Alinéa dokonca ponúkame súpravy na grilovanie alebo Planchu na uľahčenie varenia (CILINDRI). Zostáva iba ochutnať grilované mäso a toasty, samozrejme, s mierou!

Náš výber z nakupovania

 

F