Ostatné

5 nápadov na trofej zvierat pre inštaláciu doma

5 nápadov na trofej zvierat pre inštaláciu doma

Ak zvieracie trofeje spôsobujú pocit vo svete dekorácie, je to preto, že vnášajú do našich interiérov autentickosť a originalitu. Aby sme však pokračovali v trende, hovoríme o zastavení tradičných loveckých trofejí a o ich prehlbovaní hravejšími a modernejšími materiálmi. Od dreveného tukanu pre exotický vzhľad až po živicovú byvolú lebku pre bohémsky interiér vrátane kartónového hmyzu v kabinete kuriozít… Objavte 5 nápadov na inštaláciu domácich trofejí!

1. Živicová trofej© Maisons du Monde Toto je trofej „bohémskeho závislého“. Je potrebné povedať, že byvolia lebka pripomína vzdialené a divoké krajiny. Umiestnený na polici alebo na kus nábytku alebo pripevnený k stene, dodá charakteru akýkoľvek interiér s etnickými vplyvmi. Vyberte si bronzovú farbu, rovnako ako tento model, pre autentický, ale elegantný vzhľad! Vo všetkých prípadoch je živica perfektnou imitáciou, a preto nemá nič závidieť skutočným byvolím lebkám. Špička dekorácie? Inštalované v spálni, šatni alebo dokonca v kúpeľni, jej rohy môžete použiť na zavesenie šperkov, šatiek, klobúkov a ďalších doplnkov ...

2. Kartónová trofej© Studio Roof Keď hovoríme o zvieracích trofejach, okamžite myslíme na jelene hlavy. Existuje však oveľa viac originálnych alternatív. To je prípad hmyzu! A pri absencii vypchatých modelov preferujeme kartónové modely! Podpísané štúdiové strechy, tieto 3D trofeje a vyrobené z recyklovanej lepenky, sa musia zostaviť sami. Milujeme ich magickú stránku, ktorá dodá interiérom s charakterom zvedavosť. Steny tu investujú vážky. Nájdete tu ale aj iné druhy hmyzu, ako sú motýle alebo chrobáky. Každopádne ich neváhajte nazhromaždiť pre maximálny efekt!

3. Plyšová trofej© Wild & Soft Návrat do detstva. Toto ponúka táto plyšová trofej! Ak je ideálny pre detské izby, vytvorí dojem aj v iných izbách domu. Tento model naplnený sladkosťou bude oveľa drsnejší ako skutočná poľovnícka trofej a rozbije celú rodinu, od najmenšej po najväčšiu! Milujeme túto slonovú hlavu z plyšovej značky Elephant Trophy, ktorá dodáva dekorácii ducha safari. Nájdete tu ale aj všetky svoje obľúbené zvieratá ako lev, panda, žirafa a dokonca jednorožec! Takže ktorý z vás vás zamiluje?

4. Drevená trofej© Reine Mère Máte radi tropické dekorácie? Potom sa vám bude páčiť tento rozkošný tukan. A tentoraz je to najexotickejšia trofej. Táto zvieracia trofej, ktorú vyrobila v Jure slávna Maison Reine Mère, pozostáva z preglejkovej štruktúry brezy. Páči sa nám myšlienka zvýraznenia tapety pomocou motívov rastlín. Čo ctí matku prírodu až do konca! Táto trofej si opäť nájde svoje miesto vo všetkých izbách domu: od vstupu do obývacej izby cez kanceláriu alebo spálňu ...

5. Papierová trofej© Agent Paper Po dreve, živici alebo chĺpkoch uvoľnite papier! A nemohli sme odolať čeleniu Madam a Monsieur svetským králikom. Tieto dve hrdličky (predávané v pároch) dodajú vašej dekorácii interiéru neobvyklý vzhľad. Čo sa nám páči? Ich party oblečenie! Motýlik pre Monsieur a kvety a šperky pre Madame. Inými slovami, jeden nemôže byť viac aristokratov ako týchto dvoch králikov! Pri vchode nastavia tón, v kancelárii vás povzbudia a v miestnosti blízko obliekania urobia senzáciu! Na akú trofej teda túžite?