Komentáre

6 nápadov na vylepšenie vašej obývačky pre nový školský rok

6 nápadov na vylepšenie vašej obývačky pre nový školský rok

Návrat do školy je vždy trochu nový začiatok. Noví priatelia pre niektorých, nových kolegov pre ostatných a predovšetkým nové ciele! Je to často kľúčové obdobie, od ktorého sa odzrkadľujú určité túžby po zmene a kde sa zavádzajú nové myšlienky. A my, nové nápady, sa nám to páči ... Najmä pokiaľ ide o dizajn interiéru! V obývacej izbe ste snívali o tom, že budete môcť veci na chvíľu prehodnotiť. Ale kde to začať robiť facelift? Osviežte steny, renovujte nábytok, vymeňte farby, rozhodnite sa pre nové osvetlenie ... Existuje veľa trikov bez toho, aby ste museli všetko meniť. Dobrá správa pre rozpočet! Nižšie nájdete naše najlepšie rady a tipy na vylepšenie vašej obývačky pre nový školský rok.

1. Osviežte svoje steny© Ahoj Blogzine Aby sme obnovili atmosféru miestnosti, prepracujeme jej steny čerstvým vzduchom. Nechali sme sa zviesť zeleninové odtiene ktorí pozývajú prírodu do vášho domova. Zelení sú na vzostupe, od najjemnejších po najtmavšie: šalvia, smaragd, les ... Od pastelových až po čestné farby si vyberiete intenzitu, ktorá vám vyhovuje. Teplé farby by nemali byť prehnané. Vibrujú interiéry: terakota, pálená oranžová, kari žltá alebo marsalaodvážne víno. Dnes sa už neváhame oslobodiť od klasiky a odvážime sa atypických foriem. Napríklad, namaľujte celú spodnú časť steny a ponechajte priestor nad ním dá pocit výšky. A prečo nie nakreslite farebný obdĺžnik na stenu a definujte kancelársky priestor alebo hudobný kútik? A čo všetko biele? Vždy má svoje miesto a priniesť svetlo do vášho interiéru. Prichádza to čisto biela, slonovinová alebo škrupinová, modrastá alebo sivá… Nadčasová klasika a výhoda pre miestnosti s oknami orientovanými na sever.Ak už vám babička tapeta už nevyhovuje, vedzte todnes existuje veľa veľmi populárnych vzorcov, Ideálne na vytvorenie charakteru mierne nevýraznej miestnosti! Potom sa rozhodneme veľké kvetinové vzory pre miestnosť s veľkorysými objemami alebo jemnejšie vzory v obmedzenejšom priestore. Zameriavame sa iba na jednu alebo dve časti stien, aby nedošlo k predávkovaniu. Ako sa hovorí, nie je ich toľko potrebné!

2. Obnovte svoj nábytok© Filiberta Pagnotto Dajte svojmu nábytku trochu človeka? Detská hra! Po prvé, začneme inventarizáciou toho, čo sa dá uchovávať tak, ako je, Ostatné sú tipy: prelakovaný nábytok výberom tieňa, ktorý bude harmonizovať s celou miestnosťou, kreslite geometrické alebo kvetinové tvary, Existuje veľa modelovvinobranie alebo škandinávska inšpirácia na Pintereste. Neváhajte sa pozrieť! Napríklad pre komody môžeme maľovať každá zásuvka inej farby. Odtiene odtieňov, základné alebo doplnkové farby, rozhodnete sa! Vymieňame gombíky na dvere (alebo úchytky zásuvky). Matný čierny kov, zlatá farba, maľovaný porcelán, starožitné doplnky, blší trh ... Možnosti sú nekonečné a z vášho nábytku urobíte jedinečný skvost. Váš drevený nábytok si zaslúži druhý život, takže neváhajte! Teraz sú on-line návody, ktoré vám pomôžu pruhovať, zafarbovať a vylepšovať zrno dreva, nedávno orechové drevo je späť v platnosti s jeho teplými a hlbokými odtieňmi. A prečo sa nezaregistrovať na workshop? Niektoré obchody ako Leroy Merlin alebo Castorama teraz ponúkajú malé iniciácie, Pre zábavu, praktický a priateľský okamih. Na naše kefy!

3. Stavte na textil© Vojna slov Textílie nám ponúkajú množstvo možných textúr a kombinácií, takže neváhajte! Vyberáme si atmosféru: etnická, škandinávska, tropická, popová, bohémská alebo ošúchaná ... A ak sa necháme lákať grafickou stranou teraco ? Milujeme jej dizajn a slávnostné konfety, ktoré evokujú Memphisov pohyb, nový poťah na pohovku zmeniť vzhľad, mäkké prikrývky pre kokosovú atmosféru, mäkký koberec a vankúše, ktoré vyvolávajú pohodlie ... Necháme sa uniesť túžbami okamihu! Pre škandinávsky štýl, prijímame kožušinové vankúše, geometrické vzory v pastelových farbách a svetlé drevo, A ak chceme svetlý a ekologický interiér, prirodzene smerujeme k prírodné vlákna : organická bavlna, praná ľan, konope alebo recyklované vlákna, Naša planéta stále ponúka toľko alternatív!

4. Prehodnotenie interiéru© La Petite Scandinave Prispôsobenie múrov je hračka. Vyberáme si rámy rôznych veľkostí a tvarov s fotografiami a zrkadlami na vytvorenie elegantnej alebo zábavnej časti steny. Rozhodli sme sa pre rôzne a rozmanité nálepky pre niekoľko ponúk “Cítiť sa dobre“, Nezabudnite na svoje ciele a vašu motiváciu. Zhromažďujeme sa retro plagáty blší trh: staré inzeráty, turistické plagáty z 50. rokov ... Je to tiež návrat vyšívacie bubny : vo verzii 2.0 umožňujú každému využívať svoju kreativitu. A police vo všetkom tomto? Vyberáme si ich zavesené, lakované alebo z prírodného dreva, podopreté stojkami z matného čierneho kovu alebo bez podložky. Uvítajú knihy, drobnosti a zelené rastliny štruktúrovanie priestoru na stene. Ideálny priestor pre nálezy malých zberateľov, napríklad mini kabinet kuriozít!

5. Choďte nazeleno© Alicia Mechani Bavte sa a dýchajte „okysličovaním“ svojej obývačky! Kaktusy, sukulenty, mini papradie a tropické rastliny snívajú o nás. Na stenách textil, doplnky, ale aj v hrnce a mini skleníky na rohu podstavcového stola, okenného parapetu, na polici ... dosť na vytvorenie skutočnej mestskej džungle! Vzdušná strana závesných rastlín bude najkrajšia v závese v roku 2005 makramé, pre dôrazne retro a bohémsky vzhľad. Čo ak ti povieme, že títo zelení priatelia majú na rukáve viac ako jeden trik? S ich odstraňovanie nečistôt, proti vlnám, upokojujúce vlastnosti, sú šokovými spojencami pre náš hektický životný štýl. A ak je to nutkanie výstrižky cítiť sa, nezbavovať sa! Sociálne siete sú plné dobrých plánov naučiť sa umenie odrezkov a výmenných závodov. Dosť na obohatenie jeho zbierky pri nižších nákladoch !

6. Zmeniť osvetlenie© Blog Ale Ak chcete zmeniť svoj pohľad a zvýrazniť vzhľad vašej obývačky, nič neprekonáva osvetlenie, ktoré zodpovedá vášmu interiéru! Rozhodli sme sa bez váhania teplé biele svetlo, Vyberáme si ľahké girlandy a sviečky pre ducha ducha nežný a upokojujúci, ratanové suspenzie alebo z matného čierneho kovu. A prečo nie stojací lampa naplaveného dreva ? Nič takého pre prirodzený a poetický vzhľad! Na prispôsobenie osvetlenia zabezpečujeme, aby bolo vybavené: reostat na splnenie vašich konkrétnych potrieb. Je len na vás, ako budete hrať s efektmi, priehľadnými fóliami a svetlami, aby ste vylepšili svoju novú obývačku!Ste pripravení na začatie tejto show? Začatím na dobrom základe môže byť zima v poriadku. Radosť a dobrý humor k vám!