Komentáre

Svetlo na svetlách Dix Heures Dix

Svetlo na svetlách Dix Heures Dix


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Návrhári spoločností Dix Heures Dix, Catherine Grandidier a Fabrice Berrux si predstavujú originálne svietidlá, ktoré reagujú na rôzne projekty riadenia svetla. Od roku 2002 pracujú obaja dizajnéri na lampách, ktoré sú vždy originálnejšie ako každý iný. Pri svojej najnovšej zbierke uvažovali o svojich výtvoroch tak, že spĺňajú tri estetické stĺpy: sochárske, high-tech alebo modulárne, aby vyhovovali každej potrebe.

Sochársky

Fabrice Berrux teda vytvorila Infini, sochársku stojaci lampu so štyrmi panelmi, ktoré spolu zapadajú a vytvárajú tak druh totemu. A podľa vášho vkusu môžete nahradiť svetelné panely zrkadlami odrážajúcimi priestor.

High-tech

Pre Ligne vsadil na high-tech aspekt s bielou koralovou stojací lampa. Osvetlenie je trichromatické s LED diódami pre rozptýlené a intenzívne svetlo.

Modulárny

Nakoniec si Catherine Grandidier predstavila Koonyho, zavesenie troch, piatich alebo siedmich hliníkových kužeľov. Ak chcete byť modulárny, môžete meniť sklon kužeľov pomocou nastaviteľného krúžku. > Viac informácií na www.dixheuresdix.comKomentáre:

 1. Derick

  Sympatický nápad

 2. Chevy

  Nepribližuje sa mi to celkom.

 3. Akinogis

  Myslím, že toto je veľmi zaujímavá téma. Navrhujem, aby ste to prediskutovali tu alebo v PM.

 4. Jerron

  Gratulujem, že sa mi narodil syn!Napíšte správu