Komentáre

8 krásnych ozdobných kníh, ktoré môžete ponúknuť na Vianoce

8 krásnych ozdobných kníh, ktoré môžete ponúknuť na Vianoce

Medzi základné dary na úpätí stromu sú knihy veľmi dobre klasifikované. Nie je potrebné čítať, pretože náš výber ponúka prekrásne knihy, z ktorých si môžete inšpirovať a obdivovať. Knihy sú takmer umeleckými dielami, ktoré budú samy o sebe dekoratívnymi predmetmi vystavenými v obývacej izbe. Objavte náš výber krásnych ozdobných kníh, ktoré môžete ponúknuť na Vianoce.

Toiles de Jouy

Pocta továrni Jouy-en-Josas, táto práca sleduje neuveriteľné eposy plátna Jouy. Všetko o tejto látke budete vedieť pomocou bohatých ilustrácií, ktoré poskytujú panorámu stvorenia. Nájdete nápady na dekoráciu a ďalšie inšpirácie. Toiles de Jouy od Sarah Grant, Arts Library (39 eur)

Tapety na stenu poézie

Od luxusných dosiek z 18. storočia, od priemyselných kotúčov od 20. storočia po demokratizáciu tapiet, táto kniha sleduje históriu tapiet prostredníctvom bohatých ilustrácií. Skutočné inšpirácie pre milovníkov dekorácie interiéru. Tapety na tapety na plochu, Kolektívne, Knižnica umení (39 eur)

Naše domy od stredoveku do 20. storočia

Kedy boli okná nainštalované na oknách? Kedy kabinet vymenil kmeň? To je toľko odpovedí, koľko nájdete v tejto knihe. Objavte históriu domu ilustrovanú majstrovskými dielami. Ponúknuť zvedavým! Naše domy od stredoveku do 20. storočia od Béatrice Fontanel, Editions du Seuil (39 eur)

Sarah Lavoine

Slávna návrhárka interiérov, manželka Marca Lavoine, nám ukazuje okolo pätnástich bytov a domov, ktoré zrekonštruovala. Na stranách vysvetľuje svoje výbery a obmedzenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vlastný dizajn interiéru. Sarah Lavoine, Caroline Wietzel a Guillaume de Laubier, vydania Martinière (39,90 EUR)

Úplne moderné, výnimočné interiéry, architektúra a dekorácie

Tu je prehľad možností, ako ísť po svete bez toho, aby ste opustili svoj domov! Navštívite najkrajšie interiéry z Brazílie do Kalifornie, zo Škandinávie do Austrálie. Celkom viac ako 750 fotografií, ktoré zaberajú 10 tém, aby vám poskytli nápady na výzdobu interiérov. Úplne moderné, výnimočné interiéry, architektúra a dekorácie vydaných Richardom Powersom a Phyllis Richardsonom, vydania La Martinière (35 eur)

Storočie dizajnu

Táto kniha si stanovila za úlohu spojiť v jednom zväzku kľúčové prvky dizajnu. A to sa robí prezentáciou zbierky Stewart uchovávanej v múzeu výtvarného umenia v Montreale. Čo chápe vývoj dizajnu v chronologickom poradí! Storočie dizajnu David A. Hanks a Martin Eidelberg, vydania Flammarion (49 eur)

Interiéry od Yoo

Renomovaní návrhári majú každý vymyslený priestor, takže z nich môžete čerpať inšpiráciu pre svoju vlastnú dekoráciu. Môžete postupovať podľa rady Philippe Starcka, Kelly Hoppena, Jade Jaggera alebo Marcela Wandersa. A okrem rady vám ilustrácie môžu len pomôcť! Interiéry od Yoo od Philippe Starck, Kelly Hoppen, Jade Jagger, Marcel Wanders, edície Chêne (25 eur)

Duch z 18. storočia

Táto kniha hovorí o dedičstve, ktoré nám 18. storočie zanechalo v našich interiéroch stále také prítomné. Prostredníctvom 24 ilustrovaných správ zistíte, ako sa tento štýl vyvinul, aby sa v našej dekorácii stal nadčasovým spôsobom. Duch Michele Lalande z 18. storočia, vydania La Martinière (45 EUR) A ak sa chcete dozvedieť viac, objavte obľúbené návrhy roku 2010 a 2011!