Tipy

Elektrické pomalé sporáky na sledovanie ... detí!

Elektrické pomalé sporáky na sledovanie ... detí!

Neexistuje nič ako zimná nedeľa, ktorá pomaly varí dobré, výdatné jedlo ako guláš! Bohužiaľ to vyžaduje niekoľko obetí, ako napríklad odmietnutie detí ísť so snehuliakom alebo odloženie návštevy múzea alebo odmietnutie pozvania na jogging so svojím najlepším priateľom (kamarátmi). "Nemôžem, mám oheň v ohni!"

Pot-au-feu alebo zábava, musíte si vybrať!

To je, keď nás elektrické sporáky pomôžu tešiť sa, sľub lepšej budúcnosti, dokonalého sveta, v ktorom si môžeme plne vychutnať snehovú guľu s deťmi bez obáv z nej. zápach horenia (v najlepšom prípade) alebo spálený dom (v najhoršom prípade). Čo vlastne stoja elektrické pomalé sporáky? Skutočne dávajú rovnaké výsledky ako napríklad liatinová panva? Sú skutočne autonómne alebo sa stále musíte pozrieť? Toľko otázok, ktoré nezodpovedáme, pretože neviem, to je všetko! Ale ak by som si dnes kúpil pomalý elektrický sporák, tu je výber toho, čo sa mi zdá najzaujímavejšie na trhu.

1 Najlacnejšie

Prekvapenie! Jeden z najdostupnejších elektrických pomaly sporákov je od značky Kenwood. Kenwood CP658 je v súčasnosti k dispozícii od 43 €, čo je polovica nákladov na tento typ zariadenia. S objemom 6,5 l pozostáva z smaltovanej terakotovej nádoby, ktorá spočíva v kovovom telese vybavenom elektrickým odporom. Tento pomalý sporák má tiež funkciu udržiavania teploty, ale nemá časovač. Zabúdame na snehovú guľu!

2 Malá správa

Seb nedávno vydal Mijot Cook. S kapacitou 5,7 l alebo 6 osôb má dve teplotné úrovne (90 ° a 120 ° C) a časovač (od 2 do 20 hodín). Funkcia Boost umožňuje rýchle zvýšenie teploty, ak sa počas varenia otvorí. Miska je keramická a má tiež funkciu udržiavania teploty. Na internete sa dá nájsť od približne 113 EUR.

3 Najuniverzálnejšie

Tu budeme hovoriť viac o viacvrstvovom ako elektrickom pomalom sporáku, pretože Simeo Delicook vám vďaka 8 programom umožňuje pripraviť ryžu, cestoviny, polievky, dusené jedlá, kastrólky alebo grilované pokrmy. S objemom 4 litre vám Delicook umožňuje naprogramovať čas varenia, ale tiež vykonať oneskorený štart (ideálne pre tukové rohože!). Na internete ho nájdete od 150 € a pretože Simeo vám v súčasnosti vracia 50 € za nákup tohto zariadenia, bude vás stáť okolo 100 €.

4 Najtransparentnejšie

Ako časť Riviera & Bar ponúkame pomalý sporák z tvrdeného skla, ktorý vám umožní obdivovať varenie vášho jedla (ak naozaj nemáte čo robiť). Ponúka dve úrovne teploty (85 ° pre nízku a 95 ° pre vysokú). Riviera & Bar QD240A má bez časovača výhodu, že sa môže od svojej základne dištancovať, a preto môže byť prezentovaný priamo pri stole. Náklady okolo 72 €.

5 Najviac chameleón

Značka Tertartta MIJ 220 B robí všetko pre to, aby sa podobala holandskej rúre našej babičky, napriek tomu skrýva LCD obrazovku, ktorá umožňuje zobraziť čas varenia. Dvojpolohový termostat (vyzerá to, že všetky pomalé sporáky napokon robia to isté) a časovač 0-10 hodín. Pokiaľ ide o materiály, znovu nájdeme keramiku. Na strane ceny sa počíta okolo 68 €.

Záver

V skutočnosti nie som pokročilejší, okrem toho, že to nevyzerá tak dobre, ako by ste si mohli myslieť. A nakoniec ešte stále neviem, či hovoríme o pomalom alebo elektrickom pomalom sporáku!