Tipy

Neobvyklé vianočné gule pre originálnu dekoráciu

Neobvyklé vianočné gule pre originálnu dekoráciu

Tento rok fúka na vianočné gule šialený vietor! Odložte svoje klasické lopty a vyberte veľkú hru s neobvyklými loptičkami, ktoré vám zaručia originálnu dekoráciu.

Lopty s neobvyklými tvarmi

Tento rok vtrhnú do stromu neobvyklé tvary! Loptičky striedajú psy, mačky, ryby, jablká a dokonca aj žiarovky. Pochopíte, že loptička musí mať akýkoľvek tvar, s výnimkou jednoduchej gule. Okrem toho nájdete dokonca aj štvorcové modely.

Gule s originálnou dekoráciou

Hlava vášho zvieraťa zblízka na vianočný ples? Toto je originálna myšlienka Wapa, ktorá ponúka tri gule, ktoré pripomínajú vašich miláčikov. A aby ste presadili prispôsobenie, môžete si vytvoriť loptu s vlastnými fotografiami.

Dematerializované gule

Lopta na ozdobenie stromu? Vyzerá to príliš jednoducho ... Preto si dizajnéri predstavujú gule, ktoré už nevyzerajú ako nápad, ktorý z nich máme. Caroline Lisfranc ponúka loptu so správou do konca roka na jednej strane a zrkadlovou tvárou na druhej strane, aby skontrolovala svoj make-up počas slávností. V Mimi Lou lopta už nezaberá centimeter priestoru, pretože sa stáva nálepkou nalepenou na stenu. Nakoniec sa spoločnosť Atelier LZC rozhodla dematerializovať vianočnú guľu na tabletovú tlač. Tieto Vianoce sľubujú, že budú jedného druhu!