Tipy

Priblížte pocit dobrého dekoračného trendu

Priblížte pocit dobrého dekoračného trendu

Ako vidíte, pomalé životné hnutie je v pohybe a nezdá sa, že by povedal posledné slovo! Medzi filozofiou hygge, škandinávskym dizajnom a duchom kokonovania je Feel Good trend na križovatke. Cítiť sa dobre doma, v súlade s prostredím, sa stalo základnou potrebou. Naše doterajšie životy a stres každodenného života nás tlačili na naše hranice a nakoniec sme cítili potrebu nájsť sami seba. Táto snaha o autentickosť, táto potreba sa musí cítiť bezpečne v kukle sladkosti, to je cieľ hnutia Feel Good! Vo forme zaobleného nábytku, so vzduchom z hniezda, upokojujúcou bublinou, z mäkkých a ľahkých materiálov, ako je pohladenie z peria ... Milujeme sa navzájom, zbalíme sa, znovu sa spájame s krásou vecí a na malé radosti života. Redakčný personál spoločnosti déco.fr vám poskytne cenné rady pre 100% dekoráciu v pohode. Feel Good Attitude je váš!

Citáty vidieť život na svetlej strane© Rdttypografia / Mierne umenie Nazývajú sa motivačné citácie, títo láskavé úvodzovky, ktoré dnes prekvitajú vo všetkých obchodoch s dekoráciami, sú na vzostupe! Vo forme plagátu, samolepky, lightbox, farebné vankúše alebo dokonca maľované na stene, tieto sladké frázy nám pomáhajú vidieť život z jasnej stránky, Re-motivovať, obnoviť dôveru, alebo dokonca naučte sa milovať jeden druhého, určite nájdete tú, ktorá sa vo vás odráža. A prečo si nevytvoriť vlastné ponuky? Lepší ako náš starý softvér maľovať, prejdite na webovú stránku Canva. Jednoduché a intuitívne, nechajte sa v pokušení jedným z veľa grafiky navrhoval. Zostáva už len vytlačiť a pretiahnuť náš plagát do a pekný rám, A aby ste ešte viac posúvali kreativitu, prečo si naše motto netlačiť na hrnček? Veselé ráno!

Farba sa cíti dobre© Design Milk Ak potrebujete tieto malé kladné frázy, aby ste sa cítili dobre, nehovorte nie trochu farby navyše! Ako vieme, vplyv farieb na architektúru interiéru je taký, že hovoríme niektoré odtiene môžu ovplyvniť náladu, Preto je dôležité nemýliť sa! Pre jemnú a uvoľnenú atmosféru uprednostňujeme pastelové farby. Celadon modrá, broskyňová ružová, aqua green alebo nádych koralov… Spájané s bielym a ľahkým drevom a Škandinávsky interiér, tieto práškové odtiene budú ideálne pre jemnú dekoráciu! Nie je zakázané explodovať s farbou! Malé dotykmi alebo sploštením na stenu majú jasné farby výhodu nastavenia tónu. Budú apelovať na otvorené a slnečné osobnosti, ktoré sa neboja smiechu. Pre energizujúci dekor uprednostňujeme teplé farby s citrusovou kôrou. Citrónová žltá, pop oranžová, anízovo zelená alebo dokonca červená rumanček… V a vinobranie interiér, budú to senzácie!

Zaoblený nábytok pre absolútne pohodlie© Soul Inside / Skeledog Mäkká, bacuľatá, zamatová… Niečo, čo obklopuje našu bytosť sladkosťou ... To je to, čo hľadáme v trende Feel Good! Od nábytku a doplnkov po zakrivené a zaoblené tvary, áno, ale nielen. Sedieť predovšetkým! Aby ste sa cítili v dokonalej harmónii so svojím nábytkom, rozhodli ste sa pre mimoriadne mäkké kreslá s mäkkými poťahmi a bezchybnou ergonómiou. Milujeme to s veľkými hygge ponožkami a dobrým šálkou čaju v ruke. Obrázok dopĺňajú veľké vankúše, prikrývky a mäkké textílie (//www.soul-inside.com/couverture-de-grosses-mailles-hyper-cosy/). A prečo si v obývacej izbe nainštalovať hojdaciu sieť, aby vo svojom voľnom čase praskla? Koniec koncov, nie je nič zlé na zábave!

Mäkké svetlá pre tlmenú atmosféru© Life je párty / Savly Pre relaxačnú atmosféru prijímame tlmené a nepriame osvetlenie. Niektoré prízvukové žiarovky budú vhodnejšie ako príliš surové a povrchové osvetlenie. Preferujeme teplú bielu pre upokojujúce svetlo. A prečo nie niektorí pekní ľahké girlandy ? Nad posteľou, na stole alebo v sklenenej gule na príborníku v obývacej izbe ... Niečo na zahriatie na ďalšie zimné večery! Neváhajte sa inšpirovať severskými trendmi, ako sú napr filozofia hygge, Dobrý komínový oheň alebo vonné sviečky pre ich vrúcu žiaru ... A nezabúdame, že svetlo je predovšetkým v malých veciach!

Zelenina pre živý a rafinovaný dekor© Sarah Kirby / Flying Tiger Copenhagen Napokon, aby maliar priniesol nejaký život, myslíme na rastliny. Kytica čerstvých kvetov v peknej váze priniesť romantický dotyk, a voila! A prečo ich neprijať niektoré pekne zelené rastliny ? Kaktusy, sukulenty, vzorované rastliny, depolutujúce rastliny ... Svoje šťastie určite nájdete! Okrem ich dekoratívne a okysličovacie vlastnosti, budete hrdí na to, ako každý deň rastú trochu viac ... Príroda je dobre vykonaná! Mäkkosť, farby, svetlo a šumivé ... Teraz už viete, kde začať vidieť život na svetlej strane! Čo keby to bol recept na šťastie?