Ostatné

Pád na nadčasový chlpatý koberec!

Pád na nadčasový chlpatý koberec!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prečo spadnúť na chlpatý koberec?Tento typ koberca bol obrovským úspechom v 60. a 70. rokoch, dlhé vlasy, pôvodne vlnené, boli zvlášť mäkké a našuchorené pod holými nohami.

V našich interiéroch existuje iba jeden dôvod. Rovnako ako koberec bol vyradený v prospech parketových podláh, ktoré sa ľahšie udržiavajú a sú menej alergické. Jeho dlhé vlasy sa skutočne ťažko čistia. Chlpatý koberec bol napriek svojmu nepopierateľnému komfortu nahradený krátkym vlasovým kobercom, ktorý bol menej pohodlný, ale ľahšie sa udržoval na dennej báze.

Jeho výhody z hľadiska estetiky a pohodlia ho však bezpochyby chránia pred zabudnutím: Kto sa v zime nesnaží zariadiť teplé a príjemné izby doma, aby sa cítil dobre chránený pred chladom a tuposťou? V interiéri, ktorý chcete kokónovať, nie je nič prirodzenejšie ako pohybovať sa smerom k mäkkej, mäkkej a pohodlnej podlahovej krytine, plnej tepla ... Shaggy! Na úpätí pohovky na úpätí postele, pod pracovným stolom, chlpatá všade a navždy!

Shaggy koberec, koberec vždy v trendeTradične sa chlpatý koberec skladá z dlhých vlnených knôtov v dosť triezvych a rovných odtieňoch: béžovej, šedej, tupej, hnedej ... A vždy obdĺžnikového tvaru.

Zloženie chĺpkov chlpatého koberca môže byť rôzne a rozmanité: samozrejme vlna, ale tiež bavlna, akrylát alebo polyester. Aby sa dosiahol tento mäkký efekt, hrúbka štetín sa pohybuje medzi 4 a 5 centimetrov.

S hygge trendom sme vyzvaní, aby sme podľa potreby transformovali naše interiéry na kokonovacie miesta. Chlpatý koberec je dokonale prispôsobený tomuto trendu. Dokonca sa dodáva v rôznych veľkostiach, aby sa prispôsobil našim priestorom. Okrúhly, obdĺžnikový, berberský koberec alebo prirodzenejší štýl: je len na vás, ako vyberiete chlpatý koberec, ktorý zodpovedá vašej dekorácii a vašim želaniam!

Shaggy je k dispozícii aj na koberci, ak chcete úplne mäkkú podlahu. Je zvlášť vhodný do spálne alebo do detskej izby. Tá sa môže voľne pohybovať po zemi a hrať sa na zemi. Hrúbka chlpatého koberca z neho robí dobrý zvukový izolátor: užitočné, ak bývate v byte!

Aká údržba pre chlpatý koberec?Je pravda, že chlpatý koberec si vyžaduje starostlivú údržbu, pretože zachováva veľa prachu. Toto je nevýhoda, ale tiež výhoda, pretože bráni prachu neustále lietať vo vzduchu: vysávač veľmi pravidelne a voila. Môžete tiež triasť raz za týždeň, aby ste odstránili prach.

Zvláštnosťou chundy, na ktorú treba pamätať, je to, že zostáva krehkejšia. Jeho dlhé chĺpky prinášajú lepšiu priľnavosť a môžu sa ľahšie odtrhnúť, či už je to vaše dieťa, váš pes alebo dokonca váš vysávač!

Preto buďte opatrní pri nedobrovoľnom vykorenení a keď vysávate, uprednostňujte silnú saciu silu, aby sa prach správne vysypal, ale vždy držte jemné gesto! Neodporúča sa ani čistenie parným čističom. To poškodí hromadu kobercov.

Ak chcete dezodorovať svoj chlpatý koberec, nič nemôže byť jednoduchšie: použite vodný postrek, do ktorého ste naliali niekoľko kvapiek éterických olejov levandule alebo eukalyptu, známych pre svoje čistiace vlastnosti.Komentáre:

 1. Taular

  Je to pravdivá informácia

 2. Finan

  Vtipná téma

 3. Elliott

  Mýlia sa. Napíš mi v PM, hovorí s tebou.

 4. Delmore

  I think this is a very interesting topic. I suggest you discuss this here or in PM.Napíšte správu