Informácie

Aké farby si vybrať pre izbu?

Aké farby si vybrať pre izbu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Spálňa, ideálna oddychová miestnosť, musí poskytovať pokojnú a uvoľňujúcu atmosféru. Výber farieb vytvára pokojnú atmosféru a na rozdiel od toho, čo si človek môže myslieť, biela nie je nevyhnutne najlepšia voľba ... Zamerajte sa na farby, ktoré uprednostňujú.

Modrý

Chladná, studená farba, modrá je upokojujúcou farbou. Táto farba, ktorá sa dlho používala v spálni, bola trochu zanedbávaná, ale vďaka stále rôznorodejším odtieňom sa vrátila do platnosti. Samozrejmosťou je nebeská modrá, ale tiež pruská modrá, elektrická modrá, Kleinova modrá ... Modrá, na múze, prináša pokojnú atmosféru, ideálnu do spálne.

Zelená

Je to farba, ktorá rastie už niekoľko rokov. Zelená, chladná farba, je vhodná do spálne. Potom ju vyberieme v jemných a jasných odtieňoch. Vodná zelená, nefritová zelená, limetkovo zelená ... tieto odtiene ponúkajú relaxačnú a modernú atmosféru.

Fialová

Farby veľmi módne po dobu desiatich rokov vo výzdobe, fialová je symbolom mystiky. Je to tiež farba vhodná na meditáciu. V spálni uprednostňujeme napríklad mäkké odtiene fialovej farby ako napríklad fialová. Dajte si pozor na celkový vzhľad, ktorý môže byť dusivý. Fialové sklo v kombinácii s bielou je dobrým riešením.

Neutrálne odtiene

Neutrálne odtiene ako perleťovo šedá alebo pieskovo béžová sú tiež dobrými možnosťami pre spálne v klasickom štýle. Vyberte si béžové odtiene miestnosti umiestnenej na severe, aby ste získali viac tepla a svetla. Ak chcete accessorize s niektorými objektmi výraznejšie farby.Komentáre:

 1. Pattin

  Myslím, že sa dopustíte chyby. Môžem brániť pozíciu. Napíš mi v PM, budeme hovoriť.

 2. Kanelingres

  But is there a similar analogue?

 3. Naaman

  a je to správne

 4. Mindy

  Bravo, what words ..., a great idea

 5. Don

  Rozkošný

 6. Cebriones

  veľmi zábavná otázka

 7. Celsus

  Also that without your we would do very good phraseNapíšte správu