Tipy

Ruská bábika inšpiruje dekoráciu!

Ruská bábika inšpiruje dekoráciu!

Ruská bábika, bacuľatá s ružovými lícami, tiež nazývaná „Matryoshka“, je k dispozícii na našich každodenných objektoch. Pri príležitosti roku Ruska vo Francúzsku ponúkame výber dekoratívnych predmetov inšpirovaných slávnou slovanskou bábikou.

Nálepky

Ruské bábiky sú tradične malé dobré ženy zmenšujúcej sa veľkosti, umiestnené jedna vo druhej. Tento nápad nachádzame s nálepkami „Ruská bábika“ stránky stickoo.fr (17 eur - 30x56 cm) alebo dekorácie-stickers.com (52 ​​eur - 95x32 cm).

Vankúše

Dizajnéri si tiež predstavili matryoshku na našich vankúšoch, aby rozjasnili náš dekor! Toto je prípad značky Let Lucie Faire so svojimi modelmi „Mockba“ a „Baboushka“ (32 eur - 40x40 cm) a Bonjour Mon Coussin so svojím vankúšom Moskva 2 (44 eur - 47x47 cm).

Stolovanie

Riad nie je výnimkou z tohto trendu, najmä keramická soľ a šejkra (Wanted, 10 eur), nestabilné dávkovacie poháre (Les Fleurs, 14 eur), hniezdne poháre (Les Fleurs, 24 eur) ...

A tiež ...

Slávnu bábiku nájdete aj na čajových krabiciach Kusmi Tea (11,70 eur za 125 g kovovú krabičku), na bridlíc na zavesenie (66,90 eur) alebo na kreslách Ľudovíta XVI. (Leave Lucie Faire, 750) eur).