Komentáre

Antibakteriálny koberec pre jednotlivcov

Antibakteriálny koberec pre jednotlivcovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Všetky koberce Balsanu teraz profitujú z liečby novej generácie SilverCare®, ktorá chráni koberec aj atmosféru. Tento koncept vysvetľuje Anne Martini, marketingová a komunikačná manažérka spoločnosti Balsan (popredná francúzska výrobca kobercov).

Čo je nové na tomto antibakteriálnom ošetrení kobercov?

Doteraz existovali vonkajšie ochranné ošetrenia a ťažilo iba zopár kobercov. SilverCare® je liečba novej generácie: pôsobí prirodzene proti roztočom, baktériám a nepríjemným zápachom. Testy vykonané nezávislými laboratóriami potvrdzujú jeho účinnosť.

Aká technológia sa používa na výrobu antibakteriálnych kobercov?

Počas procesu výroby kobercov sa okolo vlákien nanáša plášť strieborných iónov, čím sa vytvára ochranný poťah. Pri okolitej vlhkosti v miestnosti sa ióny uvoľňujú, aby napadli baktérie a neutralizovali ich. Je známe, že ióny striebra sú prírodné antiseptiká. Používajú sa pri výrobe chladničiek, zubných pást, dezodorantov, podstieliek.

Aké sú výhody antibakteriálneho koberca pre spotrebiteľa?

Menej baktérií znamená menej zápachov, lepšiu kvalitu vzduchu, a teda lepšiu hygienu v domácnosti. Tento koberec tiež môže pomôcť zmierniť alergikov. Okrem toho sme sa pripojili k inštitútu Pasteur okolo spoločného projektu: lepšie porozumenie mechanizmu alergií. Podporujeme výskum profesora Marca Daërona, ktorý sa špecializuje na alergie v inštitúte Pasteur.

Ako dlho je antibakteriálna liečba účinná?

Po celú dobu životnosti koberca, t. J. Najmenej sedem rokov. Upozorňujeme však, že mať taký koberec vás nezbavuje pravidelného vysávania a vetrania miestnosti každý deň.

Sú všetky Balsanove koberce ošetrené antibakteriálne?

Áno, všetky koberce, ktoré vyrábame, majú úžitok z úpravy SilverCare®. A cena zostáva nezmenená v porovnaní s kobercami, ktoré sme predtým ponúkali. Ak sa chcete dozvedieť viac: www.balsansilvercare.com