Tipy

3 dekoratívne trendy pre laminátové podlahy

3 dekoratívne trendy pre laminátové podlahy

Výber podlahy určuje štýl miestnosti. Výrobcovia laminátových podláh ponúkajú nespočet možností dekorov, aby vyhovovali vášmu dekoru. Škandinávsky, mestský alebo rustikálny, ako si vybrať?

Škandinávsky trend

Medzi čistotou, eleganciou a vyrovnanosťou sa škandinávsky trend odráža vo variácii bielej, ktorá sa perfektne hodí do moderných a rafinovaných interiérov. Jeho svetlá farba umožňuje zväčšenie malých priestorov. Škandinávska laminátová podlaha sa veľmi dobre kombinuje so svetlými farbami, ako sú bielizeň alebo béžová, ale aj pastelovo modré alebo ružové farby.

Mestský trend

Dekorácie Urban Grey v palete, ktorá sa líši od svetlo šedej po čiernu, sú spojencami súčasných interiérov. Túto atmosféru si vyberieme pre dekoráciu podkrovia alebo minimalistický dizajn. Pokiaľ ide o farby, biela, béžová, červená, sivá a čierna sú veľmi dobré.

Rustikálny trend

Vidiecky štýl pre tradičné interiéry ponúka viditeľné uzly a žilky. Zvlášť zvýraznený je aspekt dreva, ktorý miestnosti dodáva charakter. Dobre to vyzerá so zelenou, žltou, béžovou, hnedou a čiernou farbou. Objavte trendy laminátových podláh Roysol: