Tipy

Obnovte plast alebo tvrdú zeminu

Obnovte plast alebo tvrdú zeminuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Namiesto toho, aby ste renovovali poškodenú alebo staromódnu dlažbu alebo podlahu z PVC, radšej ju neopravujte? To ponúka základný systém. Eric Bonnot, generálny riaditeľ, vysvetľuje tento proces pod názvom PU Color.

Aký je váš postup pri renovácii plastových a tvrdých podláh?

PU Color od základného systému vám umožňuje renovovať a zmeniť farbu podlahy, či už svetlú alebo tmavú, hladkú alebo kockovanú. Je vhodný na všetky plastové a gumené podlahy, linoleum, ale aj na tvrdé podlahy, ako sú dlaždice, betón, mramor a terrazzo.

Prečo plastovú alebo tvrdú podlahu renovovať skôr ako ju zmeniť?

Je to jednoduchšie, rýchlejšie, ekologickejšie a úspornejšie ako odstránenie existujúcej podlahy a jej výmena za inú. A zmenou farby môžete úplne zmeniť atmosféru miestnosti. Okrem toho je celkové ošetrenie menej ako pol milimetra. Preto nie je potrebné prepracovať prostredie v miestnosti, ako je hobľovanie spodnej časti dverí alebo výmena podlahových dosiek.

Ako renovujete svoju tvrdú alebo plastovú podlahu?

Prvá fáza spočíva v príprave pôdy, vrátením chýbajúcich kusov, oprave a prilepení, čo môže byť, niekedy vykonaním vylepšenia. V prípade plastových podláh ponúkame dvojzložku na zalepenie dier a opravu spojov. Potom prejdeme spojovacím primerom prispôsobeným povahe pôdy. Potom prichádza aplikácia samotnej PU farby, ktorá je tiež zmiešaná tesne pred použitím. Je to produkt vo vodnej fáze, to znamená vo vode, bez rozpúšťadla. Nanáša sa v dvoch vrstvách pomocou štetinového valca 4 mm. Nakoniec prejdeme jednou až dvoma vrstvami priehľadnej PU ochrany. Ten existuje matný alebo lesklý, v dvoch hrúbkach (20 alebo 40 mikrónov, keď je suchý) a obyčajný alebo protišmykový. Protišmyková PU je veľmi praktická v kúpeľni, napríklad pre staršie osoby alebo na akomkoľvek mieste, kde je potrebné sledovať kĺzanie.

Môže jednotlivec renovovať svoju plastovú alebo tvrdú podlahu sám?

To je úplne možné, ak je pôda v dobrom stave a nevyžaduje osobitnú prípravu. Aplikácia produktov je v skutočnosti jednoduchá, ak používate správne nástroje. Na druhej strane si príprava pôdy vyžaduje skúseného remeselníka. V takom prípade je lepšie zavolať odborníkovi.

Aké farby môžete zafarbiť podlahu?

Akákoľvek farba z farebnej schémy RAL. Ponúkame farebnú schému v 280 farbách, ale ak osoba nenájde presný odtieň, ktorý hľadá, môže hľadať na svojej strane, dá nám kód zvoleného odtieňa a urobíme PU farbu s presnou farbou, aj pre malé množstvo. Tmavá pôda sa môže bez problémov vyjasniť vďaka nepriehľadnosti produktu a jeho veľkej krycej schopnosti.

Aká je cena renovácie plastovej alebo tvrdej podlahy?

Samotný produkt zaberá 25 až 30 € za m². K tomu sa musí pripočítať cena prípravy pôdy: približne 5 EUR za m² za poškodenú plastovú zeminu a až 20 EUR za m² za betón. Celkovo to zostáva takmer trikrát lacnejšie ako odstránenie podlahy, vyrovnanie a položenie novej podlahy.

Kde si môžete kúpiť výrobky na renováciu alebo nájsť remeselníka?

Na našom webe si jednotlivci môžu kúpiť online, nájsť predajcu alebo aplikátora. Ak sa chcete dozvedieť viac: www.basicsystem.fr