Užitočný

Farebné kachle a krby

Farebné kachle a krby

Červená, oranžová, zelená, fialová ... kachle a krby sú k dispozícii vo farbách, aby sa prispôsobili našim dekoratívnym želaniam. Pop, etnický alebo dizajnový, objavte náš pestrý výber kachlí a krbov!

Pop

Pre pop ducha sa odvážte fantázie oranžovej farby! Malý kachle na drevo od spoločnosti Supra, Orlando, sú k dispozícii v tejto veľmi sedemdesiatych rokoch. Ak sa obávate, že sa nudíte, zvážte výmenu Brisach Interchangeable s oranžovým rámom Chromos 20. Značka ponúka vyvíjajúce sa krby, ktoré vám umožňujú zmeniť nastavenie podľa vašich predstáv.

Dievčenskú

Pri romantickom a rafinovanom ohni nájdete v Cheminées de Chazelles dva modely vstavaných krbov slivkovej farby. Sú vhodne pomenované: Audacity za to so zaoblenými čiarami a Atypical za to s kvetinovými vzormi. Upozorňujeme, že tieto modely sú k dispozícii aj v modrej, červenej, hnedej a zelenej.

Dizajn

ak chcete honosný dekor, kokónovanie a dizajn, prečo sa rozhodnúť pre červený sporák? Luna de Invicta, originál so svojimi tromi nohami, je k dispozícii v červenej farbe, jej povrchová úprava smalt zvýrazňuje jej retro vzhľad. V značke nájdete veľa modelov v rovnakej farbe.

Etnický

V odtieňoch hnedej a béžovej sa modely kachlí a krbov prispôsobujú etnickej atmosfére našich interiérov. Mnoho výrobcov ponúka tieto variácie. Môžu to byť drevené modely, ako to navrhol Gilles Heissat v mahagóne a hrdze. Existujú tiež modely kachlí oblečených v hladkej alebo zvlnenej keramike, dostupné v hnedých odtieňoch od výrobcu Hase. Rad Brisach Interchangeable, a najmä rám Cappuccino, tiež dokonale zapadá do etnických trendov.

Zelená

V interiéri, kde sa rýmuje dekorácia s prírodou, môžete privítať zelenú. A potom je to tiež veľmi originálna voľba, pretože je veľmi zriedkavé naraziť na zelené krby alebo kachle! Haseho „bambusový“ odtieň dokonale ladí so zeleným duchom. Ich nový model Mérida, špeciálne navrhnutý pre domácnosti s nízkou spotrebou, je k dispozícii v tomto odtieni.