Komentáre

Môj dekor v štýle chaty v Megève

Môj dekor v štýle chaty v MegèveWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čo by mohlo byť útulnejšie a príjemnejšie ako dekor v štýle chaty, keď je cítiť zima? Výberom správnych materiálov a niekoľkých doplnkov si v Megève môžete doma vyrobiť interiér v štýle chaty!

Prírodné materiály

Prioritou pri napodobňovaní alpských chát je stávka na prírodné materiály. A to je dobré, my ich všade nájdeme túto zimu! Kameň, drevo, kožušina (samozrejme nepravdivá) a zvieracia koža (tiež nepravdivá) sú základom horskej výzdoby. Vyberáme preto nábytok zo surového dreva alebo predmety naplavené drevo. Vankúše, hody a vankúše sú vyrobené z umelej kožušiny alebo vlny. Pokiaľ ide o kameň, vyberáme ho pre doplnky, ako sú napríklad bridlicové prestieradlá alebo iné ozdobné doplnky.

Rustikálny ... ale rustikálny šik!

Čo sa týka štýlu, dominuje samozrejme rustikálny, ale rustikálny elegantný! Pretože Megève nie je presne malá dedinka stratená uprostred krajiny ... A tento vekový aspekt bez toho, aby sa zanedbával, je umenie, ktoré mnohé značky dokonale ovládajú ako Du Bout Du Monde alebo dokonca AM.PM de La Redoute. , Vyberáme preto nábytok, ktorého chodidlá sú jednoduché kúsky dreva, ktoré chránia viditeľné žily, prirodzené zakrivenie a surovú farbu dreva. Drevársky štýl môže byť užitočný aj vďaka príslušenstvu, ako je trivet napodobňujúci drevenú podložku v AM.PM alebo koberec „Rondin de Bois“ vo Fleux.

Prírodné farby

Nakoniec musia farby harmonizovať s prírodnými materiálmi a surovými formami dekorácie. Farba dreva je preto všadeprítomná, ale trendy svetlé drevo. A aby sme v zime priniesli mäkkosť vo veľmi príjemnom kokonizujúcom duchu, dali sme si farby ako perla šedá, piesočno-béžová a samozrejme nepoškvrnenú bielu, ktorá pripomína sneh ...