Tipy

Ako dobre ozdobiť, keď ste dezorganizovaní?

Ako dobre ozdobiť, keď ste dezorganizovaní?

Krok 1: naučte sa triediť a baviť sa s úložiskom. Krok 2: osvojte si dekoratívny štýl, ktorý s poruchou spolupracuje veselo. Krok 3: Zložte úložisko a vezmite si radostný neporiadok, aby ste sa cítili dobre ako doma! Tu uvádzame tento špeciálny chaotický článok. Ukladanie môže byť nielen hračkou (vďaka nejakým dômyselným trikom), ale nie je nevyhnutné, aby ste sa vo svojom interiéri cítili dobre ... A my vám to dokazujeme!

1. Uložte, zoraďte a oklamajte vzhľad!© Domino - Foto: Amber Rowlands Mnoho z nás odložilo veci do zajtra. A viac z nás nenávidí upratovanie. Áno, ale zničenie interiéru znamená jeho vyprázdnenie, aby ste si každý deň našli cestu a ušetrili čas. Vidíme, že sa blíži: ľahšie sa povie, ako sa aplikuje! Je pravda, že nie je vždy ľahké rešpektovať vlastné uznesenia, najmä z dlhodobého hľadiska. Existuje však niekoľko trikov, takže úložný priestor už nie je bolesť hlavy. Najprv musíte triediť cez svoj interiér. Opäť to nie je najzábavnejšie. Aby ste sa neodradili ihneď, stanovte si ciele: jedného dňa si upratujete a triedite časť šatne, druhý zásuvku v kuchyni ... Rovnakým spôsobom sa musíte prinútiť prijať dobré reflexy. Keď opustíte miestnosť, zoberte veci, ktoré s tým nemajú nič spoločné. Je to ako riad, je to menej ťažké robiť, pretože sa musíte starať o umývadlo naplnené po okraj, však? Týmto spôsobom sa nebudete cítiť, ako by ste sa snažili a stanete sa efektívnejšími. Veci, ktoré si nie ste istí udržiavaním - „tie, ktoré sa dajú vždy použiť ...“ - sa môžu ukladať do škatule, kým sa nerozhodnete o ich osude. Dajte si konečný termín (týždeň, mesiac ...) a ak ste ich v tom čase ešte neuvoľnili, viete, čo musíte urobiť ... Mnohé združenia budú radi, keď dostanú firmu ktoré už nepoužívate! Nakoniec nezabudnite upratať a spríjemniť každodenný život. Ako? Metodickým usporiadaním: umiestnite na ľahko prístupné predmety denné použitie a nechajte tých, ktorí majú výnimočnejšie použitie (napríklad závodný automat), čím sú prístupy ťažšie. Optimalizujte svoje priestory pomocou vhodného úložného priestoru a multifunkčného nábytku.

2. Rozhodnite sa pre vhodný štýl dekorácie© JJ Media Už viete vyššie uvedené tipy na ukladanie dát, ale pravdepodobne vám to nebráni mať špinavý interiér? Rozsudok je jasný: ste chaotický a nezmeníte sa! Vedzte, že to nie je samoúčelný! A aj keď skladovanie znamená zbaviť sa povrchu, nič vám nebráni mať dobre vyplnený interiér! Niektorí ľudia veria, že chaotický interiér bráni jasným nápadom. Ale pre ostatných je to skôr opak! Porucha ich upokojuje a čistí ich úzkosť. A ako sa hovorí, svet si vyžaduje všetko! Ak ste neusporiadaní, vyhovuje vám niekoľko dekoratívnych štýlov. Myslíme najmä na bohémsky, ročníkový, blší trhový štýl alebo dokonca typ kabinetu zvedavosti. Milovníci vintage dekorácie urobia zo svojho interiéru múzeum recyklovaných a retro predmetov, ktoré sa postarajú o prepísanie a prispôsobenie. Stúpenci bohémskej atmosféry medzitým budú zhromažďovať cestovné suveníry a ručne vyrábané výtvory. Ako vidíte, všetky tieto dekoratívne štýly majú jednu spoločnú vec: zvýrazňujú sentimentálne objekty, objekty, ktoré majú rozprávať príbeh. Ale predovšetkým ich zhromažďujú, zbierajú a zvýrazňujú na otvorených skriniach a na stenách. Kombinácia materiálov a vzory ponúkajú radostnú kombináciu. Stručne povedané, nesúlad sa nikdy nevyužil, až prostredníctvom týchto dekoratívnych inšpirácií. Aj keď sa typy dekoratívnych predmetov líšia podľa týchto rôznych štýlov, zvyčajne ide o objekty, ktoré sa vyberajú srdcom. A preto sme to nikdy neunavili. Pretože, keď nás obklopujú, uisťujú nás a cítime sa dobre. Dobrá správa? Tieto trendy nie sú o nič menej udržateľné, pretože podporujú obnovu predmetov, domácich výrobkov a remesiel!

3. Zoberme si svoju chaotickú stránku!© Foto: Karl Anderson Noviny nahromadené na bočnom stole v obývacej izbe, knihy nahromadené na úpätí pohovky, topánky ležiace okolo domu ... Buďme úprimní, mnohí z nás žijú v tomto žánri situácie. Čo keby sme to predpokladali? Koniec koncov, dezinfikovaný a rafinovaný interiér nie je pre každého! Okrem toho sa hovorí, že porucha stimuluje kreativitu (zdá sa!). Majstrovský bric à brac môže byť rovnako estetický ako minimalistický interiér. Takže nepochybujte o svojich umeleckých a dekoratívnych schopnostiach a skladte úložisko! Jedna posledná rada: odtrhnite sa od sociálnych noriem. Váš interiér je váš kokon a musí sa vám podobať. Ak máte radi svoj interiér a cítite sa dobre so svojím bazárom, prečo ho zmeniť?