Užitočný

Na ceste k raclette

Na ceste k racletteWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V existenciálnych otázkach, ktoré na mne neúnavne pracujú, je toto: Prečo Ježiš nikdy nepozval apoštolov na raclette párty? Vidím, že sušíte a zrazu vás táto otázka trápi rovnako ako ja, ale buďte si istí, moji veľmi drahí bratia a moji veľmi drahé sestry, včera som mal osvietenie.

Ak sa Ježiš nikdy neodvážil ponúknuť svojim priateľom raclette, je to hlúpe praktická otázka. Predtým vypadal stroj raclette takto:

Súhlasíme s tým, že pre užívateľsky prívetivé zariadenie to skutočne inšpiruje použiteľnosť, pretože sme nútení stlačiť ako sardinky, aby sme získali svätý grál, ktorý sa inak nazýva kaskádou. A choďte do toho, že si otočím lakte, aby som chytil svoju náladu, a že počas kvapkania nedokážem rozliať svoj dobrý syr! Úprimne povedané, mal by Ježiš zlý vkus, keď to urobil svojim apoštolom? Najmä vtedy, keď máte, rovnako ako on, obdĺžnikový stôl? A neodpovedajte mi, že by to stačilo, keby to urobil okrúhlym stolom, pretože to určite urobil jeho otec, tesár. Tefal, ktorý je za svetový mier, sa preto rozhodol zmieriť milovníkov raclette a obdĺžnikových stolov. A nebudeme sa smiať, pretože akékoľvek kroky, ktorých cieľom je priniesť trochu viac lásky v tomto svete, je dobré prijať. Takže tu je prvý pravouhlý stierač stien pre obdĺžnikové stoly.

K dispozícii od septembra (čerstvé správy) je závodný automat Tefal RE520012 Simply Line v tvare stolového bežca dokonale vhodný pre obdĺžnikové stoly. A ak chcete vedieť jeho cenu, hlas z neba mi povedal, že to bude stáť okolo 70 €.