Tipy

8 tipov na vymedzenie priestoru v štúdiu

8 tipov na vymedzenie priestoru v štúdiu

Je to oficiálne, konečne ste našli štúdio na začiatok nového školského roka! Pokiaľ ide o vybavenie, teraz sa budeme musieť organizovať z hľadiska priestoru. Optimalizácia jedálenského priestoru, zriadenie kancelárie, vybavenie intímneho priestoru na spanie ... Toľko priestoru, ktoré sa v tomto obmedzenom priestore vymedzia! Ale ako to, že dáte tejto jedinečnej skladbe toľko rôznych funkcií? Aké tipy na vytvorenie oddychovej zóny sú mimo dohľadu? Ako oddeliť priestory bez spomalenia svetla? Nie je potrebné rozrušiť vlastníka, existujú odnímateľné a ľahké inštalačné riešenia! Bez ďalších úprav tu je našich 8 najlepších tipov na definovanie priestoru v novom štúdiu.

1. Obojstranná knižnica© Isa-Mo.com Je to prvé riešenie, ktoré kombinuje estetický vzhľad a praktickosť. Používa sa ako oddelenie, knižnica to umožňuje vytvoriť úložisko a z rozdeľte dva priestory, Vyberáme si to otvorené z oboch strán, aby ste mohli ukladať objekty na oboch stranách. Knihy, oblečenie, pekné škatule, rastliny a rôzne ozdobné predmety ... Neexistuje nedostatok nápadov na oddelenie jedálenského priestoru od obývacej izby alebo kancelárie od spacieho priestoru. Dnes sú knižnice s dverovými alebo zásuvkovými modulmi, zariadiť podľa potreby. Ďalší systém, ale rovnako praktický, stohovateľné kockové moduly ako Cubits. Kvôli prehľadnosti to tiež vieme nechajte nejaké prázdne škatule, Nič také nechce prepúšťať svetlo!

2. Farebný obdĺžnik© Leroy Merlin Ak chcete dať určitej funkcii priestor, niekedy to vyžaduje len niekoľko vecí. Napríklad, pekný farebný obdĺžnik na stene môže ohraničiť oblasť elegantným a originálnym spôsobom. Na začiatok školského roka odporúčame kari žltá, veľmi trendy, aby do miestnosti priniesli papriky a svetlo. A prečo nie pár prúžkov peknej tapety? Malá konzola a dve police, dosť na vytvorenie kancelárske priestory lovely. To je všetko!

3. Elegantná obrazovka© apartmenttherapy.com Zneužívanie mierne kleslo, ale teraz oznamuje jeho návrat. Obrazovka, praktická a elegantná, vám umožňuje skvele modulovať priestor! Pre väčšie oddelenie alebo ako skutočný dekoratívny prvok sa obzvlášť oceňuje disociácia obývacej izby a priestoru na spanie. Jeho veľká výhoda: rozvíja sa a záhyby v mihnutí oka, Skutočný prínos pre malé priestory! Verzia Macramé, trstina, rolety, lakované drevo, bambus, látka alebo papier z japonskej ryže… Pre každého je naozaj niečo. A prečo to neurobiť sami? Na plátne je teraz veľa ľudí, ktorí si sami vytvoria vlastnú obrazovku. Je to len na vás!

4. Pekné záclony© Najlepšie riešenie výpadku prúdu / Castorama praktické a cenovo dostupné, záclony umožňujú rozdeliť priestor menej radikálnym spôsobom. Otvorené, nepoškodzujú výhľady miestnosti a zatvorené poskytujú potrebné súkromie. Vyberáme ich v krásnych farbách a materiáloch, pokiaľ možno prírodných, s elegantným pádom. Kvapalina a číra, prepustia svetlo v obývacej izbe. A zavrieť priestor na spanie? Vytvárame veľmi mäkký kokón s krásnymi záclonami zamat, Vlajkový materiál pre nový školský rok. Jednoduchá a rýchla inštalácia, je to riešenie par excellence for rozdeľte dva priestory bez ťažkej práce.

5. Japonské znaky© Leroy Merlin Ďalšie riešenie: Japonské panely, zenový štýl, ktoré sú prezentované ako alternatíva k záclonám. Posuvné pripevnené k stropu, ponúkajú oddelenie modulárne a rafinované, Teraz existuje veľa rôznych modelov, triezvych alebo farebných, so vzormi ... Majú tú výhodu prepustite svetlo pri rezaní opačným smerom. Milujeme ich triezvosť a ich jednoduchá inštalácia, aj keď sú menej radikálny ako skutočný oddiel, Ak ich už nepotrebujete, stačí ich sklopiť na jednu stranu, aby sa priestor zväčšil. Ideálne, nie?

6. Dielenská strieška© Castorama / Vitra Všetko oblečené v skle, už nejaký čas je vo vetre. Už viac nepredstavujeme baldachýn, jasný a moderný, obdarený jeho priemyselný a umelecký vzhľad, Biely, čierny alebo farebný kov, ide s takmer akýmkoľvek vesmírom. Jeho hlavným prínosom je zvádzanie? Svetlo prepúšťa, Ale to nie je všetko! Umiestnené oddelene od kuchynského kútika a obývacej časti, zabraňuje prenikaniu kuchynských pachov do celého bytu, Ide tiež dokonale do spálne vesmíru, a umožňuje najmä vytvoriť malú zvukovú bariéru, Skôr praktické, keď žijete ako pár v malom priestore: Keď sme sa rozhodli ísť spať, nemuseli sme znášať televízny zvuk! Dnes existuje široká škála baldachýnov za nízke ceny. Niektorí sú dokonca na piestoch a usadiť sa v mihnutia oka. Nie je potrebné robiť ťažkú ​​prácu!

7. Loft na spanie© EVTOD For šetrite miesto v malom štúdiu, nič ako mezanínová posteľ! Táto veľká klasika je nevyhnutná úspora miesta na zemi nepopierateľný. Ak vaše štúdio nie je pôvodne vybavené, nič vám nebráni v príslušnom vybavení. Dnes existuje veľký výber postelí typu „mezanín“. V čiernej kovovej, priemyselnej verzii, v surovom dreve pre autentický alebo biely vzhľad pre triezvy a svetlý interiér ... Existuje množstvo variantov pripravených na integráciu vášho útulného malého hniezda. Vďaka tomuto riešeniu už nemusíte variť na kolenách na posteli! Nižšie uvádzame a malá pohodlná a útulná obývacia izba alebo a kancelársky kút, byť na vrchole revízií. Ďalšie štvorcové metre sú vaše!

8. Oddiel závodu© ahoj blogzine / Green Power Ak máte zelený palec, mohli by ste mať aj túžby po zeleni a pravosti. Menej rozčlenené ako predchádzajúce riešenia, myslíme najmä na: a separácia zeleniny, Nejaký bambus alebo areka v pekných kvetináčoch na zemi, visiace rastliny zavesené pomocou šikovných káblov ... A tu je zvislá záhrada, ktorá sa formuje a priestor harmonicky a jemne oddeľuje. Ďalší tip, ktorý sa nám obzvlášť páči: zelený šatník. málo popínavé rastliny usporiadané na spodnej časti skrine, malé ľanové vlákno, ktoré pomáha rastlinám stúpať ... Ste s celkom prirodzené a originálne oddelenie !Nemusíte mať obrovský byt, aby ste sa cítili dobre ako doma ... Niekedy stačí dosť nápadov, aby sa rikiki štúdio transformovalo na malé, útulné a funkčné hniezdo. Takže je rad na vás hrať!