Informácie

Pre romantický dekor v spálni ... Nechajte sa inšpirovať!

Pre romantický dekor v spálni ... Nechajte sa inšpirovať!

Spálňa je miestom útočiska a súkromia, či už je osamelý alebo ako pár. Musí to byť skutočné útočisko mieru a zámotok pre milovníkov. Romantický štýl volíme pre poetickú ženskú atmosféru bez toho, aby sme upadli do gnan-gnan.

Pre pár: neo-romantizmus

Nová ruža je krtek! Pre dvojicu, ktorá by preto nemala byť príliš ženská, uprednostňujeme neutrálne farby a kombinácie bielej, béžovej, krémovej a taupe. Zanechávame dych ľahkosti s pružnými textíliami, ako sú satén alebo ľan, ale najmä závesy na okná a okolo postele s plagátmi. Hráme na jarnom kúzle, ktoré dáva nápad sviežosti s kyticou kvetov v jemných farbách. Romantizmus môže mať tiež vzhľad 19. storočia, éry básnikov: úvodzoviek na stenách, posteľnej bielizne atď.

Útulná atmosféra

Keď padne noc, vynásobíme malé zdroje svetla, aby sme dostali slabé osvetlenie. Namiesto svetla v hlavnej miestnosti používajte nočné lampy a sviečky.

Pre romantické dievča

Môžeme si dovoliť ženskejší štýl pre mladé dievčatá. V prípade nábytku bude mať posteľ s nebesami účinok, najmä ak je vyrobená z bieleho tvárneného železa. Hlavnou črtou romantickej spálne je toaletný stolík, ktorý je nevyhnutný pre každú rešpektujúcu krásu! Na strane látky sú Liberty a jej malé farebné kvety spojené pastelovo ružovými, modrými alebo zelenými farbami. Všetko zdobíme doplnkami, ktoré evokujú ľahkosť: baldachýn, perie na vankúši alebo veniec a muškátovú kyticu kvetov ... Objavte náš výber pre romantickú výzdobu: