Užitočný

Práčka pre môj malý priestor

Práčka pre môj malý priestor

Aj keď tam možno zorganizujeme šťastné stretnutia, treba pripustiť, že ísť do práčovne nie je súčasťou potešenia. Okrem toho je práčka nepochybne jedným z prvých nákupov domácich spotrebičov mladých ľudí, ktorí snívajú o nezávislosti. Jediným malým problémom je to, že často začíname náš mladý pracovný život v malom byte, ktorý ponecháva malý priestor pre zbytočný. Neprepadajte panike, stále nájdete práčku, ktorá sa dokáže sama zmenšiť.

Šírka problém

Ak je priestor vyhradený pre vašu práčku úzky, budete sa musieť obrátiť na najlepšie práčky, t. J. Práčky s otváraním smerom nahor. V porovnaní so štrbinovými práčkami s priemernou šírkou 50 cm je horná práčka široká približne 40 cm. Dnes existujú špičkové práčky, ktorých umývacia kapacita konkuruje práčkam s predným otváraním. Môžeme citovať napríklad Brandt max14d8sf s kapacitou 7 kg a ktorého originalitou je integrácia automatického dávkovača pracích prostriedkov. Vrchná práčka neumožňuje zabudovanie iba nevýhodou, pretože jej otvor musí zostať voľný.

Hĺbkový problém

Ak sa problém týka dostupnej hĺbky, môžete si vybrať práčku na okná s malou hĺbkou. Je to ideálne riešenie najmä v kúpeľniach, kde pracovná doska zriedka presahuje 45 cm. Niekoľko značiek domácich spotrebičov ponúka tento typ spotrebiča s hĺbkou od 33 do 45 cm. Candy Evo3 dosahuje výkon kombináciou hĺbky 33 cm so zaťažením 5 kg. Pokiaľ ide o Samsung wf1802xec, dokazuje to, že malá práčka môže mať všetky výhody veľkej, pretože je vybavená technológiou Eco Bubble a umývacou kapacitou 8 kg.