Tipy

Top 10 dekoratívnych doplnkov pre vylepšenie vašej kuchyne

Top 10 dekoratívnych doplnkov pre vylepšenie vašej kuchyne

Chcete vylepšiť svoju kuchyňu bez toho, aby ste ju zmenili? Existuje veľké množstvo príslušenstva, ktoré vám umožní vytvoriť novú atmosféru a to všetko za nižšie náklady. Tu je 10 nápadov, ako vylepšiť kuchyňu.

Zakryte si dvere skrine

Zmena farby, bez toho, aby sa zmenila kuchyňa, je možná vďaka lepiacemu papieru (napríklad Venilia). Lepiaci papier, ktorý sa predáva v kotúčoch, sa narezá na veľkosť dverí a prilepí sa odstránením vzduchových bublín. K dispozícii sú všetky farby s mnohými vzormi. Radikálna transformácia za približne 20 EUR na 10 m rolky.

Ozdobte chladničku

Ak nemáte to šťastie, že máte prirodzene ozdobnú chladničku, môžete ju prispôsobiť pomocou nálepiek podľa vlastného výberu. Všimnite si, že existujú dokonca nálepky prispôsobené rozmerom chladničiek, niektoré sú tiež magnetické.

Zmena poverenia

Myslíme na zdobenie priestoru nad pracovnou doskou. Zábavný magnet, farebný PVC, plexisklo s potlačou, personalizované dlaždice z vašich fotografií ... Musí tu byť úvodná reklama a okamžite zmení kuchyňu!

Sprístupniť krivku

Po vyzdobení povesti sa na ňu umiestni súprava na overenie totožnosti, aby sa predišlo ležaniu kuchynského príslušenstva na pracovnej doske. Postavíme bar, kde zavesíme riad alebo sa môžeme dokonca rozhodnúť pre magnetickú tyčinku, ktorá udrží kuchynské nože. História mať všetko po ruke.

Pripomenutie na nakupovanie

Namiesto toho, aby sme zabudli na nákupný zoznam, na stenu namaľujeme štvorec bridlicovej farby a preteky si všimneme. Môžeme sa tiež rozhodnúť pre štvorec magnetickej farby, kde budeme magnetizovať nákupný zoznam pred supermarketom.

Vymeňte pôdu

Ak chcete radikálne zmeniť izbu, môžete tiež zmeniť podlahovú krytinu bez toho, aby ste museli robiť náročnú prácu. Z tohto dôvodu uvažujte o podlahách z PVC, ktoré dokonale napodobňujú suroviny, ako sú parkety, kameň alebo betón. Ľahko sa inštaluje a je lacný.

Maľujte podlahu

Na podlahy je teraz farba, takže môžete meniť farbu podláh súčasne so stenami. Je to celkom jednoduché a dosť odolné.

Vymeňte kľučky dverí

Jeden detail, ktorý môže zmeniť: zmena kľučiek dverí vašich skriniek. Môžete si vybrať medzi veľmi prepracovanými a dizajnérskymi modelmi alebo dokonca tradičnejšími držadlami v závislosti od interiéru vašej kuchyne. Niektoré sú vo všetkých obchodoch pre domácich majstrov.

Píšte na steny

Vyjadrujeme sa na stenách dekoratívnymi písmenami, ktoré upevňujeme, aby sme vytvorili slová prispôsobené do kuchyne: „bon appétit“, „miam“ ... Vy si vyberiete. Môžete sa tiež rozhodnúť pre nálepky, ktoré zahŕňajú citácie od umelcov alebo dokonca recepty na varenie.

Pokryte svoj pracovný plán

Vďaka živici je možné zmeniť vzhľad pracovnej dosky bez jej odstránenia. Po miernom príprave sa živica nanesie (Resinence), aby sa zmenil vzhľad a farba pracovnej dosky. Nechajte 13 eur pokryť jeden meter štvorcový. Aké sú vaše nápady?