Tipy

Nové vzory pre hrnce

Nové vzory pre hrnce

Či už na strane tlakových hrncov alebo liatinových hrncov, sme teraz veľmi vzdialení od modelu našich babičiek! Výrobcovia ponúkajú hrnce s veľmi prepracovaným dizajnom, aby sa prispôsobili našej modernej kuchyni.

Tlakové hrnce

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia je pojem tlakový hrniec registrovanou ochrannou známkou spoločnosti Seb. Preto by bolo vhodné nazvať tento kuchynský riad tlakovým hrncom, najčastejšie sa však používa názov značky. Na rozdiel od archaických modelov našich babičiek sú dnešné kastroly zdobené atraktívnymi farbami, ako je Sebova malina, ale predovšetkým čistými líniami, vďaka ktorým takmer zabudnete na tradičný objekt, ako je Hawkins Futura. Čo sa týka technickej stránky, teraz stačí stlačiť tlačidlo na otvorenie, ktoré umožnilo odstrániť nevzhľadné zatváracie strmene.

Liate hrnce

Aj na strane liatiny dochádza k zmene: napríklad existuje oveľa viac súčasných farieb, ako je baklažán alebo citrónová žltá a veľmi dizajnérsky lesklý efekt. Tefal ponúka zbrusu novú líniu, ktorá je zároveň dizajnom a zodpovedná. Miska na varenie Natura s inovatívnym dizajnom je vyrobená z recyklovaného hliníka s rukoväťami na báze dreva z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a to všetko v obaloch z recyklovaného papiera. V našich kuchyniach bezpochyby musí byť nový! Objavte náš výber inovatívnych hrncov: