Ostatné

Zbierka OutDoor 2018

Zbierka OutDoor 2018

V roku 2018 je vonkajšia výzdoba v znamení úniku. Rôzne štýly vonkajšej dekorácie nás pozývajú cestovať do Francúzska a do celého sveta, odpočívať a konečne sa cítiť dobre vo vašej záhrade, na vašej terase, na vašom balkóne. Vďaka prírodným materiálom, ako je ratan alebo teak, ale aj priemyselnejším materiálom, ako je kov alebo živica, nás trendy v prírode v roku 2018 v Maisons du Monde nesklame ohromiť ... a presvedčia nás!

Suveníry od Goa: elegancia a elegancia© Maisons du monde Tento trend je sofistikovaný a elegantný a vychádza z indického Goa. Vyznačuje sa rafinovaným nábytkom v jemných a pastelových odtieňoch. Nábytok je skôr zaoblený a naznačuje relax a pohodlie. Hviezdnym materiálom línie je nepochybne ratan, prírodný a teplý materiál. Na vylepšenie nie je nič lepšie ako biele látky, ako sú vankúše alebo ľanové obrusy.

© Maisons du Monde Záhradná rohová pohovka v živici Sierra Nevada - Maisons du Monde

Relax v krajine karnevalu: farba a energia© Maisons du monde Tento trend pochádza z exotickej krajiny, ktorý by sme chceli všetci objaviť: Brazília. Potom nájdeme pohodlný nábytok, ktorý pozýva na útek, relaxáciu a potešenie. Živica, flexibilný a farebný materiál, udáva tón pre dekoráciu. Možnosti farieb sú miešateľné a nekonečné. Pre tých, ktorí sa chcú opaľovať na balkóne alebo pre tých, ktorí majú záhradu, je opaľovanie dokonalým doplnkom.

© Maisons du Monde Slnečnica na báze živice Copacabana - Maisons du Monde

Útek do Portugalska: pohodlie a estetika© Maisons du monde Tento trend pochádza z Portugalska veľmi triezvy a pohodlný. Ponúka jednoduchý nábytok, ktorý však okamžite upraví exteriér. Vlajková farba nábytku je biela, šedá a všetko, čo je diskrétne a zároveň sa odlišuje. Nájdeme dvojmiestne kreslá z tkanej živice s hrubými vankúšmi, ktoré sú ideálne pre čerstvo nainštalovaný mladý pár! A ak je potrebné rodinu rozšíriť, nájde to svoje jedno kreslo.

© Maisons du Monde Záhradná lavica z tkanej živice St Raphaël - Maisons du Monde

Relax na juhu Francúzska: teplo a prívetivosť© Maisons du monde Všetci sme snívali o kamennom dome s obrovskou záhradou, krásnym altánkom a o tom, čo stráviť krásne slnečné popoludnie. Tento trend je nadčasový a zjavne pochádza z južného Francúzska. Na ilustráciu tohto trendu nie je nič lepšie ako tradičné kreslo so svojimi šumivými a kreatívnymi textíliami. To poteší deti, ktoré sa po kúpaní alebo po občerstvení stočia do stoličky. Pokiaľ ide o materiály, nezabudneme na agát, ušľachtilé drevo, ktoré sa dokonale hodí do kvetinovej záhrady.

© Maisons du Monde Kreslo Acacia Panama - Maisons du Monde

Video: Lepšie ceny na nože z live (Júl 2020).