Komentáre

Zamerajte sa na hniezdiace tabuľky

Zamerajte sa na hniezdiace tabuľky

Podobne ako matriochky aj hniezdne stoly spolu zapadajú, prekrývajú sa a prelínajú sa, čím sa vytvára veľmi grafický vizuálny efekt. Tieto „inteligentné“ kusy nábytku, ktoré sú nevyhnutné z dekoratívneho sveta, sú ideálne na šetrenie miesta a sú veľmi užitočné. Ako ich uviesť a čo najlepšie využiť? Vysvetlenie.

Užitočný a inteligentný nábytok

Vnorené tabuľky sú klesajúce tabuľky, ktoré v sebe vnášajú jednu do druhej. Prispôsobené veľkým priestorom čo najmenších umožňujú výraznú úsporu miesta, pretože sú uložené pod sebou. Často sú zoskupené do trojíc, väčšinou sú v rovnakej podobe, ale sú dostupné v niekoľkých veľkostiach, niekedy s rôznymi farbami. Či už okrúhle, štvorcové alebo pravouhlé, z dreva alebo kovu, výhodne nahrádzajú konferenčný stolík alebo stolík

Dekoratívne aktívum

Rovnako ako v prípade ruských bábik, bavte sa o umiestnení hniezdnych stolov do vašej obývačky tak, aby sa prekrývali v priamke alebo v zaoblenom tvare. Ak ich vyberiete v inej farbe, umiestnite ich vedľa seba pre vizuálny efekt v štýle Mondrian! Rovnako praktické ako nočný stolík v spálni, ako aj na konci pohovky, majú tieto malé stoly tú výhodu, že sa vkĺzajú do všetkých kútov domu a dajú sa ľahko premiestniť; Je len na vás, aby ste nechali svoju fantáziu divoko!