Komentáre

Trojuholníkové ozdobné vzory

Trojuholníkové ozdobné vzory

Späť do školy priniesol hodiny geometrie do popredia. Aby boli dekoratívne textílie ozdobené trojuholníkovými vzormi. Výsledok? Šikovne rytmický dekor. Výber nových produktov vychádzajúcich z rovnoramenného a rovnostranného trendu.

Grafický štýl

Prvý cieľ? Zobuďte interiér a vytvorte peknú grafickú poznámku. Značka Ferm Living presne urobila trojuholníky, jeden z jej podpisov. Väčšinou sa nachádzajú vo všetkých jej zbierkach, od tapiet po vankúše, nálepky až po malé doplnky. Textilná škála back-to-school v spoločnosti Monoprix obsahovala aj trojstranné vzory. Nadčasová hra protikladov „čierna a biela“ jej dodáva ešte punč a charakter. A ešte nie je koniec. V spoločnosti Fly milujeme súpravu „Geo Design“ alebo „šikmý“ všívaný koberec. Inými slovami, je čas vidieť život v trojuholníku!

Etnická elegancia

Ďalší veľký miláčik vzorov „trojuholníkov“ vo výzdobe? Etnický trend. Kmeňové kresby, hlavne geometrické, v skutočnosti nedávajú pýchu rovnostranným diagramom. To je to, čo nám cieľ pripomenul na jeseň 2012 so svojou úplne novou kolekciou, ktorej niektoré prvky sa zdajú byť inšpirované africkým umením. Vdychujú vankúše a posteľná bielizeň s trojuholníkovými potlačami, zmena scenérie, ktorú nám chýbalo na začiatok roku útoku ... A ste viac grafický alebo etnický?