Tipy

Naše obľúbené pre váš piknik

Naše obľúbené pre váš piknikJe to pikniková sezóna vonku! Do parku alebo na pláž nás sprevádza kôš, pestré jedlá a vankúše na očarujúcu prestávku.

Koše, obedové vaky a chladiče, tieto terénne kontajnery

Kto povedal, že piknik bol komplikovaný? Dnes je tu veľa článkov, ktoré uľahčujú náš život. Alinéa to pochopila a ponúka celý rad košov (PICNIC), Obedové tašky (ANA) a izolované vaky (ROSA) za menej ako 15 EUR. Umývateľné a ľahké, udržujú jedlo a nápoje v chlade niekoľko hodín. Pre milovníkov štýlov britský , tkaný prútený kôš vybavený pre dve osoby (TOSCANA) je tiež najlepším účinkom. Tiež dôležité je izolované vrecko na fľaše (BOTELLA) a obedový box sólo alebo vzduchotesné duo (ELLIPSE) na prípravu porcií šalátov a ich užívanie na cestách. Opätovné použitie vo všetkých omáčkach a prečo nie na obed v práci, ak ste fanúšikom malej misky domáce .

Matrace, vankúše a misky: myslite na inteligentné doplnky!Pre väčšie pohodlie si predstavte mäkké bavlnené matrace a plážové rohože, ktoré sa rozvinú na podlahe a vankúše ideálne pre zdriemnutie, nezabudnite slnečník (GASSIN), ak slnko „bije“ príliš silné. Takže pripravený na obed, ako to robili Rimania (skutočne, v staroveku sme mali dlhý obed!), Uľahčujeme náš život pomocou pekne zafarbených plastových nádob (poháre, taniere) a luxusných papierových utierok. Hru hrajú aj bambusové alebo plastové šalátové misky a misky (od 3 EUR). Je to oveľa veselejšie! Pomyslite tiež na koreniny v mini verzii (sortiment bazalkových, cesnakových a chilli olivových olejov s príchuťou chilli; mini mlynček na soľ a korenie) a ďalšie ľahké občerstvenie (grissini, crostini atď.) vyrobené v Taliansku , Nakoniec, ako dobrý eko-občan, nezabudnite vziať odpadkový sáčok, aby nezostal nič v prírode. To je tiež duch pikniku! A pre milovníkov grilovania s priateľmi nájdete všetky naše rady na vonkajšie stolovanie na záhrade, na vašej terase alebo na balkóne bez ďalších problémov!

Náš výber z nakupovania