Komentáre

Upratovanie skrine: umenie!

Upratovanie skrine: umenie!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Oblečenie, bielizeň pre domácnosť, riad ... Skrinka je náš verný spojenec skladovania v každodennom živote. Počas ukladania je však potrebné disciplinovať, aby ste optimalizovali svoj priestor a rýchlo našli to, čo hľadáte. Skladovanie, pokyny!

Usporiadajte svoju šatňu

Pred inštaláciou oblečenia do šatníka, jedno slovo: druh! Vždy je jednoduchšie odložiť šatník, keď sa zbaví zbytočného ... Takže odevy, ktoré sú príliš veľké alebo príliš malé, a tie, ktoré ste roky nenosili, opúšťajte. Nezabudnite tiež oddeliť zimné a letné oblečenie: vložte do vákuovo balených poťahov (uložených v samostatnej skrini alebo pod posteľ) oblečenie, ktoré nezodpovedá aktuálnej sezóne, a obracajte sa každých 6 mesiacov! Posledné zlaté pravidlo: investujte do správneho príslušenstva. Vyberte si koordinované úložné boxy, ochranné kryty pre vaše najkrehkejšie odevy, teleskopické alebo posuvné tyče, ktoré uľahčia prístup k oblečeniu a zabránite pokrčeniu. šatky ... Všetky tieto ďalšie úložné priestory vám pomôžu ľahko nájsť cestu okolo vášho šatníka, čím vám každý deň ušetria veľa času!

Každodenné skrine

Je váš šatník pretekajúci? Vyzbrojte sa odvahou a začnite úplne vyprázdňovaním. Po dôkladnom triedení usporiadajte svoje výrobky podľa rodiny (riad musí byť zoskupený, musí byť totožný s bielizňou pre domácnosť atď.). Ak ste tam uložili jedlo, využite príležitosť vyhodiť vypršané jedlo! Potom je to všetko v poriadku: obyčajné predmety sa ukladajú pred alebo po boku, zavesené na háčikoch. Používajte a zneužívajte viac úložných škatúľ (v Perigote, Ikea, Aline atď.) A nezabudnite opakovať operáciu veľkého triedenia najmenej dvakrát ročne!