Ostatné

To najlepšie z remeselníkov: nájdite svojho remeselníka v aukcii!

To najlepšie z remeselníkov: nájdite svojho remeselníka v aukcii!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Všetci máme na mysli zlé skúsenosti s prácou a pustiť sa do práce nie je vždy mierový proces! Aby sa to napravilo, predstavila si Nils Tharandt-Ortiz Best Of ARTISANS, nedávno vytvorený web, ktorý spája ponuku a dopyt, ale skutočnou novinkou je systém reverznej aukcie. Požiadali sme Audrey Labuxiere, marketingového manažéra, aby nám povedal niečo viac o tejto úplne novej platforme.

Čo je to najlepšie z remeselníkov?

Princíp Best Of ARTISANS je veľmi jednoduchý: po práci, ktorá nešla veľmi dobre, mal tvorca webu myšlienku platformy spájajúcej jednotlivcov, ktorí s nimi chcú pracovať. profesionáli hľadajúci web. Je to druh eBay diel. Jednotlivci opisujú svoje potreby niekoľkými slovami a remeselníci ich uspokojujú ponúknutím primeranej ceny.

Ako presne funguje web Best Of ARTISANS?

Jednotlivci začínajú zverejňovať svoj projekt zadarmo tromi kliknutiami, môžu pridať ľubovoľný počet detailov a dokumentov: plány, fotografie atď. Ak má nejaký nápad, môže dokonca špecifikovať svoj rozpočet. Nakoniec definuje trvanie aukcie. Potom je na odborníkoch, aby odpovedali na reklamu s prispôsobeným návrhom cenovej ponuky. Na konci aukcie si jednotlivec vyberie remeselníka. Môže si vybrať najlacnejšie, najlepšie hodnotené, ten, s ktorým bol kontakt počas aukcie najlepší ...

Aké sú výhody takejto platformy v porovnaní so žiadosťou o online ponuku?

Výhody sú početné: transparentnosť, efektívnosť použitia a atraktívne ceny. Transparentnosť, pretože na rozdiel od ponúkaných stránok, kde jednotlivci predkladajú svoju žiadosť o prácu, a remeselníci im pripomínajú, že nevedia, ako boli vybraní (sú najlepší? Sú najlacnejší? boli kritériá pre ich výber?), v prípade Best Of ARTISANS, môžu jednotlivci vidieť všetky ponuky a odpovede remeselníkov v úplnej transparentnosti. Je to on, kto robí výber - slobodne - podľa svojich vlastných kritérií! Účinnosť použitia tiež, pretože musíte pochopiť, že v prípade ponúk s cenovými ponukami sa žiadosť o ponuku predáva viacerým remeselníkom. To núti jednotlivca odpovedať na rovnaké otázky až 5-krát ... Zdroj frustrácií, tento proces je jednoducho neefektívny a zbytočne stráca čas každého! Pokiaľ ide o Best Of ARTISANS, remeselníci a jednotlivci komunikujú prostredníctvom fóra, otázky a odpovede sú viditeľné pre všetkých. Konečne atraktívne ceny, pretože na portáli Best Of ARTISANS vidia remeselníci ceny navrhnuté ich konkurentmi, ponúkajú preto najlepšiu cenu na získanie vašej stránky.

Ako si vyberáte remeselníkov platformy?

Všetci remeselníci sa môžu zaregistrovať na portáli Best Of ARTISANS. Mali by ste však vedieť, že overujeme remeselnú kvalifikáciu každého remeselníka v Obchodnej a remeselnej komore a priradíme im skratku „overený remeselník“: je to skutočná záruka kvality! Potom, na konci každého miesta, jednotlivec dá remeselníkovi poznámku, čo je dobrým ukazovateľom jeho úrovne spokojnosti - jednotlivec je tiež zaznamenaný remeselníkom. Best Of ARTISANS sa tak stane referenčným bodom, pokiaľ ide o hodnotenie a výber remeselníkov. Vďaka Best Of ARTISANS môžu všetci používatelia ťažiť z úst! bestofartisans.comKomentáre:

 1. Danilo

  Incomparable phrase, I like it a lot :)

 2. Haytham

  zásadne nesúhlasím s predchádzajúcim príspevkom

 3. Vita

  A very useful phrase

 4. Renard

  Zasiahli ste známku. Myslím, že je to považované za vynikajúce.

 5. Dutaxe

  I apologise, but it not absolutely approaches me. Možno stále existujú varianty?

 6. Quigley

  Myslím, že sa mýlite. Som si istý. Môžem to dokázať. Email me at PM, we will discuss.Napíšte správu