Informácie

5 nápadov, ako udržiavať poriadok v poriadku

5 nápadov, ako udržiavať poriadok v poriadku

Začiatok školského roka je často príležitosťou na upratanie všetkého a na ďalší rok začať s dobrým základom. Nestačí však upratať, aby sa šetril priestor, a že je všetko v poriadku: musíte upratať správnym spôsobom. Tu je niekoľko tipov na ukladanie všetkého a dobre!

Nad dverami

Zvážte použitie výšky stien až po strop. Takže môžete umiestniť police vysoko na ukladanie vecí, ktoré zriedka používate. Nad dverami jednoducho pripevnite poličku a ušetríte dôležité miesto. Jeho usporiadanie nad dverami bude takmer neviditeľné.

Konferenčný stolík

Stôl v obývacej izbe zaujíma v obývacej izbe dôležité miesto, tak prečo nevyužiť miesto, ktoré sa na prvý pohľad zdá byť stratené? Existujú obývacie stoly, ktoré vyzerajú ako truhlica alebo majú úložný priestor, ale jeden si môžete tiež vytvoriť jednoduchým umiestnením dvoch blokov políc vodorovne, na ktoré položíte preglejku. Svoje časopisy, knihy alebo fľaše si môžete uložiť ako aperitív.

Stĺpce

Prečo nepoužiť celú výšku stropu? Stĺpce umožňujú ukladať knihy a iné predmety vo veľmi vysokej výške a nestrácať priestor na zemi. Toto riešenie je preto ideálne pre malé priestory, pretože si môže nájsť svoje miesto všade, najmä vďaka úzkym rozmerom políc. A navyše je veľmi dekoratívny!

Vo dverách

Dvere skrinky používajte napríklad ako úložný priestor, ktorý po zatvorení dverí zmizne. Len pripevnite police na vnútornej strane dverí. Dávajte pozor, aby ste odmerali, aby ste mohli zatvoriť dvere. Tento dômyselný systém zdvojnásobuje úložný priestor šatníka a ťažíte z priestoru, ktorý by sa za normálnych okolností stratil.

V krbe

Veľa apartmánov má krb, ktorý slúži iba ako dekor pre izbu, takže využite a uložte svoje knihy, topánky alebo stereo do interiéru. Toto je úložný priestor, ktorý na vás čaká.