Tipy

Naše najlepšie nápady na výzdobu jesennej svadby

Naše najlepšie nápady na výzdobu jesennej svadby

Svadba na jeseň je príležitosťou vyniknúť originálnou témou. Je to však predovšetkým ideálny okamih pre všetkých milovníkov poetickej atmosféry! Nájdením inšpirácie v prírode a použitím jemných farieb tejto sezóny nebude svadobná výzdoba bez povšimnutia! Objavte naše najlepšie nápady na výzdobu a naše cenné tipy na jesennú svadbu!

Farby ako spoločná niť

Ak sa väčšina manželstiev koná hlavne v lete, je jesenným obdobím aj romantické zväzky. Je potrebné povedať, že ide o najetickejšie a naj magickejšie obdobie roku. A vďaka teplým a jemným farbám, ktoré ju charakterizujú, mu dlhujeme veľmi zvláštnu atmosféru ... Toľko, že tieto nuansy samy o sebe stačia na to, aby sa dal tón pre jesennú svadbu. Pretože aj keď vám nič nebráni vo výbere konkrétnejšej témy, farby budú veľkou súčasťou pri zdobení vašej svadby. Na jeseň svadby, farby, ktoré uprednostňujú sú tie, ktoré sa nachádzajú v prírode, a to: oranžová, hnedá, červená, žltá. Jedná sa o teplé farby, ktoré (bez ohľadu na tému) dodajú priateľský vzduch miestam. Ale aby ste nezneužili túto bohatú paletu farieb, môžete uprednostniť jasnú hlavnú farbu, ako je ecru, plátno alebo dokonca béžová. Pre ostatné si môžete vybrať ostrejšie farby na vylepšenie svojej dekorácie. Myslíme napríklad na odtiene ako okr, vínne kaly, mahagón, tehla ... Pokiaľ ide o meď a zlaté farby, môžete ich tiež kombinovať, aby priniesli charakter alebo eleganciu.

Manželstvo, v ktorom vládne príroda© Lara Hotz Photography Okrem farieb prináša jeseň prírode pýchu. Zvieratá lesa sa roja, zatiaľ čo sa flóra transformuje pred príchodom zimy. Svetlo, ktoré po zvyšok roka nevidíme ako žiarivé. Výzdoba je nastavená a musíte si ju užiť. Pretože najlepšie nápady na jesenné a originálne svadobné dekorácie nájdete ... v prírode! Mŕtve listy sú dokonalým príkladom: zozbierané v stovkách sa nachádzajú pozdĺž centrálnej uličky svetského obradu. Môžete ich však tiež použiť na nahradenie konfiet na konci kostola alebo ich dokonca prispôsobiť farbami alebo trblietkami pre dekoráciu stolov. Môžete tiež použiť šišky, polene a konáre, gaštany, kôru, kvety a mach. A prečo nie sezónne ovocie a zelenina? Ako vidíte, povaha jesene vám ponúka možnosť vytvoriť svadobnú výzdobu s nižšími nákladmi! A keďže na to, aby ste našli všetky prvky, musíte ísť iba na prechádzku do lesa, bolo by škoda zbaviť sa toho, nie?

Výzdoba stola© Brklyn Zobraziť fotografiu Príroda má opäť svoje miesto na výzdobe jesenného svadobného stola. Dá sa predstaviť vrcholky zložené z drevených guľatín a sezónnych rastlinných kompozícií. Môžete dokonca použiť tekvicu ako vázu. Samozrejme, budeme musieť prispôsobiť, aby sa zabránilo Halloween efekt! Tekvica, zakrivená v zlate alebo bielej farbe a vybavená čipkami a rafiou, sa premení na ofsetovú, rustikálnu a elegantnú vázu! Nevieš, ktoré kvety si vybrať, aby si ju vyplnil? (Re) objavte náš článok o najkrajších jesenných kvetinách, ktoré si môžete vybrať pre dekoráciu jesennej svadby. /deco-fete/decoration-mariage-fiancaille/actualite-829144-quelles-fleurs-deco-mariage-automne.html Pokiaľ ide o miestne karty, môžete ľahko použiť pekne sušené listy, na ktoré jemne napíšete krstné mená hostí. Môžete tiež použiť šišky na držanie pekných štítkov. Ak sa rozhodnete skombinovať jeseň s dekoratívnym štýlom pre svoju svadobnú tému, stačí sa prispôsobiť. Fanúšikovia vintage dekoru môžu napríklad používať lucerny na výrobu starých sklenených pohárov. Nainštalujte sezónne rastliny a sviečku čajovej sviečky v spodnej časti a voile! Ľudia s bohémskou atmosférou môžu pridávať obrúsky a čipky alebo perie. Stručne povedané, porozumeli ste tomu, že pri rešpektovaní farebného kódu a pozývaní prírody do svojej témy si môžete byť istí, že získate úspešnú dekoráciu tabuľky!

Podrobnosti, ktoré robia rozdiel© Hunted Interior Ak sa chcete na jeseň vydať, budete chcieť urobiť dojem s atypickou atmosférou. Ak vás očarila nádherná povaha tejto sezóny, môžete z nej čerpať inšpiráciu a vytvárať dekorácie s charakterom. Usporiadajte balíky sena tak, aby vyplnili prázdne miesta a poskytli štýlové sedenie. Usporiadajte kolieska plnené sezónnym ovocím (ako jablká)! A pretože jeseň nie je vždy slnečno, zvážte poskytnutie príslušenstva na počasie. V drevených debnách alebo na rebríku poskytujte prikrývky, slnečníky a prečo nie topánky? A predovšetkým nezabudnite poskytnúť krytý priestor!