Komentáre

Nové, štýlovejšie kryty bazénov

Nové, štýlovejšie kryty bazénov

Kryt bazéna je najúčinnejším riešením na zabezpečenie bazénu a zároveň na zníženie nákladov na údržbu. Problém: nie je vždy veľmi estetický. Výrobca Abrisud uvádza na trh tri nové prístrešky s jedinečným dizajnom. S takmer miliónom a pol súkromných bazénov sú Francúzi najväčšími nadšencami bazénov v Európe. Od vyhlásenia zákona o bezpečnosti plaveckých bazénov musia byť všetky bazény zabezpečené nepremokavými plachtami, bariérami, poplašnými zariadeniami alebo prístreškami. Doteraz sa prístrešok ukázal ako najbezpečnejší systém na trhu. Šetrí tiež 7 až 9 ° C pri teplote vody a najmenej dva mesiace pri plávaní. Vysoké prístrešky dokonca umožňujú plávanie po celý rok. Nakoniec sa prístrešia vyhýba fuške na čistenie. K dnešnému dňu je iba 10% bazénov vybavené prístreškom. Okrem cenovej brzdy mnohí majitelia bazénov skutočne považujú tento systém za neatraktívny. A aj keď výrobcovia neustále zdokonaľujú vzhľad svojho produktu, ešte stále musí prejsť dlhá cesta. Spoločnosť Abrisud je mimoriadne inovatívna. V roku 2010 uviedla na trh tri nové, nové prístrešky, ktorých dizajn by už nemal byť prekážkou.

Prvý kryt textilného bazéna

Tento kryt, ktorý sa nazýva Tech-Style, má zničený tvar a stojany z eloxovaného hliníka v platinovej šedej farbe, na ktorej je natiahnutá konkrétna mikroperforovaná textília. V skutočnosti sa používa v armáde av priemysle. Bola prispôsobená tak, aby odolala špecifickému prostrediu bazéna: pôsobeniu chlóru, proti riasam, proti UV žiareniu a proti moreniu. Môže byť potiahnutý priehľadným filmom, ktorý lepšie udržuje teplo a čo najviac obmedzuje údržbu. Verzia Thermo-Regul umožňuje prúdenie vzduchu, aby sa vyrovnávala kondenzácia a teplo. Textilné úkryt je k dispozícii v dvoch farbách: kardinálna červená a platinová šedá.

Plochá ohrada, naj diskrétnejšie kryty bazénov

Veľkou výhodou plochého krytu je to, že sa naň dá zabudnúť, čím sa zachováva krajina, ktorá obklopuje bazén a umožňuje priehľadnosť vody. Vyznačuje sa svojím moderným dizajnom: pieskované bronzové lakovanie hliníkových profilov a hladké línie blokov motora. Jeho ploché moduly s rovnakou šírkou sa valia a prekrývajú na konci bazéna, čím sa uvoľňuje celý bazén s minimálnym objemom. Tento prístrešok môže byť tiež vybavený solárnym panelom na poháňanie motora.

Liečebný dom je určený na relaxáciu 365 dní v roku

Kúpele sa stali silným trendom v domácom wellness. Tento nový úplne priehľadný kryt má tvar rotundy. Šmýka sa podľa potreby, aby si užíval slnko alebo bol vystavený vánku, trochu alebo veľa. Jeho diskrétna štruktúra bola študovaná tak, aby sa prispôsobila štandardným rozmerom kúpeľov. Priehľadné klzné prvky sú ošetrené obojstrannou UV ochranou. Šedé oblasti je možné vytvoriť obliekaním určitých panelov šedou textilnou vrstvou. Úkryt sa otáča o 300 ° a otvorenie je možné kdekoľvek, čo vám umožní sledovať priebeh slnka. Tento prístrešok, ktorý sa dá použiť aj na umiestnenie záhradného nábytku, je k dispozícii v rôznych priemeroch: od 3,26 m do 6,60 m, so štandardnou výškou 2,20 m.

Ak sa chcete dozvedieť viac: www.abrisud.com Potrebujete priestor na uloženie svojho vybavenia? Na našom porovnávaní cien nájdete stovky ponúk na kúpu záhradnej kôlne.